Hunter Henry, 15 Temmuz Öncesi Yeni Bir Uzatma Beklemiyor | Korumalı Futbol Türkiye Henry, 15 Temmuz'dan Önce Yeni Bir Uzatma Beklemiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall / CC BY

Los Angeles Chargers’ın Tight End oyuncusu Hunter Henry, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile 15 Temmuz öncesinde yeni bir uzatma anlaşması beklemediğini dile getirdi.  

16 Nisan 2020 tarihinde Los Angeles Chargers’ın sunduğu franchise tag anlaşmasını imzalayan Hunter Henry, geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğu bir açıklamada franchise tag etiketi dahilinde oldukça iyi oynayacağını ifade etmişti.  

Franchise Tag’e imza atması hakkında yaptığı açıklamada;  

““Sanırım bu iyi, açıkçası bir şeyler yapmak istiyorum. Ben sadece; gelecekte ne olursa olsun rekabet etmek için sabırsızlanıyorum.” 

“Şimdi, bir süredir sahalarda beraber oynadığım adamlarda tekrardan o sahaya çıkıp futbol oynamak için bir şansım daha var.” 

“Konu ne olursa olsun, bu takımla tekrardan gelecekte sahaya çıkmayı ve 2020 sezonundaki potansiyelimizi görmeyi dört gözle bekliyorum. “ 

Sözlerini ifade eten Hunter Henry; bugün Southern California News Group’dan  Gilbert Manzano aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada takımla olan anlaşması hakkında yeni yorumlar yaptı. 

“Bu konuda endişelenmiyorum. Ben sadece oraya gideceğim, bu sene oynama şansım var ve bu sene işimi yapıyorum. 2020 sezonu için önümde ne olduğuna oldukça odaklıyım. Çok ileri bakmayı sevmediğimi biliyorsunuz.” 

“Bana göre, kanıtlayacağım çok şey var. Dürüst olmak gerekirse herkes sakatlık geçmişimi biliyor. Kariyerimde meydana gelen talihsiz yaralanmalar oldu ve bunun beni biraz geride tuttuğunu hissediyorum. Sadece; daha önce tüm bir sezon boyunca yapamadığım şeyleri yapmak için can atıyorum.” 

“Sanırım odaklandığım en büyük şey sağlıklı kalmak. Talihsiz yaralanmalar yaşadım. Muhtemelen şu anda birkaç yılda hissettiğimin en iyisini hissediyorum, eminim ve heyecanlıyım.”  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here