Herb Adderley Hayata Gözlerini Yumdu | Korumalı Futbol Türkiye
Herb Adderley Hayata Gözlerini Yumdu | Korumalı Futbol Türkiye

Herb Adderley ‘de sahneden aşağıya adımını attı.  

Green Bay Packers’ın efsane oyuncularından ve aynı zamanda da  Hall of Fame Cornerback olan Herb Adderley, bugün 81 yaşındayken hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrıldı.  

Pro Football Hall of Fame Başkanı ve CEO’su David Baker, Herb Adderley’nin vefatı üzerine yaptıkları açıklamada duygu ve düşüncelerini şu sözler ile dile getirdi;  

“Bütün Pro Football Hall of Fame ailesi, Herb Adderley’nin vefatı üzerine yas tutuyor. O iyi bir oyuncu ve iyi bir adamdı. Herb oyunda silinmez bir iz bıraktı ve ligdeki oyuncular ile personel tarafından büyük saygı gördü. Dualarımız ve düşüncelerimiz Herb’in eşi Brenda ve bütün ailesi ile birlikte. Gelecek nesillere ilham vermek için onun mirasını sonsuza dek canlı tutacağız. Hall of Fame bayrağı Herb’in anısına yarı kadroda dalgalanacaktır.” 

O, Amerikan Futboluna damga vurmuş ve gerçek bir miras bırakmış olan sayılı kişiden biriydi. Onun mirasını yaşatacak ve ardında bıraktığı emekleri koruyacağız. Huzur içinde yatsın.     

Önceki makaleRoundup: Dalvin Cook, Packers Maçına Çıkabilecek Mi?
Sonraki makaleRavens, Ronnie Stanley ile Anlaşmayı Uzattı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here