Henry Ruggs III, NFL Kariyeri Başlamadan Sakatlandı | Korumalı Futbol Türkiye

Henry Ruggs III, saha dışındaki bir faaliyet esnasında sakatlandığını bildirdi. 

NFL Network; 2020 NFL Draft’ının 12. Sırasından Las Vegas Raiders tarafından seçilen Henry Ruggs III’nin sakatlandığını açıkladı.  

Las Vegas Raiders’ın çaylak Wide Receiver oyuncusu  Henry Ruggs III, yapılan açıklamalara göre saha dışında bir arkadaşına yardım ederken, bacağından yaralandı.  

Rugs, NFL Network’ten Ian Rapoport’a yaptığı açıklamada iyi olduğunu ve yaranın ciddi olmadığını belirtti.  

Henry Ruggs III, NFL Kariyeri Başlamadan Sakatlandı | Korumalı Futbol Türkiye

Ruggs’ın babası tarafından bugün AL.com’a yapılan açıklamada; Ruggs’ın uyluk kemiğinden yaralandığını, şu anda koltuk değneği kullanmak zorunda olduğunu ve yaralı bacağına baskı yapmaktan kaçındığını söyledi.  

Henry Ruggs Jr: “oldukça iyi, oraya gidip birazdan onu görmek üzereyim. Bacağında biraz açık bir yara var, küçük bir kesik gibiydi.” 

 Las Vegas Raiders ise konu hakkında yorumsuz kalmamakla beraber Henry Ruggs III’ün saha dışında yaranmasına ilişkin bir açıklama yaptı.  

The Athletic’den Vic Tafur’un yapmış olduğu habere göre  Las Vegas Raiders; Henry’nin tıbbi gizlilik hakkına saygı duyan tıbbi ekibin, oyuncunun yaranmasına ilişkin bir yorum yapmayacağını bildirdi. 

Henry Ruggs III’nin NFL kariyeri başlamadan saha dışında yaralanmasıyla beraber bu olay NFL Network’te gündem haline geldi.  

Las Vegas Raiders’ın oyuncu hakkındaki açıklamasının üzerine Henry Ruggs III, yaralanmasına dair bir açıklama yapmadı.  

NFL Network, The Athletic ve Al.Com tarafından yapılan son bildirilere göre ise Henry Ruggs III’nin durumunun iyi olduğu bildirildi.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here