Harun Kalyon, Bau Lions’un Güç & Kondisyon Koçu Oldu

Yeni sezon öncesinde kadrosuna muhteşem isimleri dahil etmeye hız kesmeden devam eden Bahçeşehir Lions’un bu günkü yeni transferi; Koç Rams oyuncusu ve beden eğitimi ve spor öğretmenliği lisans öğrencisi Harun Kalyon oluyor. 

Bahçeşehir Lions, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; kariyerine Koç Rams’in U19 takımında başlayan ve kısa sürede profesyonel takıma yükselen Harun Kalyon ile anlaşma imzaladıklarını açıkladı.   

Oyunculuk kariyerine Koç Rams’in U19 takımında başlayan ve kısa sürede; elde ettiği başarı ve gösterdiği azim ile profesyonel takıma yükseltilen ve aynı zamanda da beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünde lisans öğrenicisi olan Harun Kalyon, artık Güç ve Kondisyon koçu olarak Bahçeşehir Lions‘un kadrosunda yerini alacak.  

Takımdaki yeni pozisyonu için öncelikle kendisine, daha sonra ise yeni sezon için  Bahçeşehir Lions’a başarı diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.    
 

BAU Lions ile ilgili Daha Fazla Haber  

Mert Pala, BAU Lions’un Special Teams Koordinatörü Oldu 

Mert Pala, BAU Lions'un Special Teams Koordinatörü Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Bahcesehir Lions Football / Insagram Account – All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football

 
Bahçeşehir Lions, yaptığı bir açıklama ile; Yıldız Stallions’un baş koçu ve  Boğaziçi Sultans’ın eski Special Teams  koordinatörü olan Mert Pala ile anlaşma imzaladıklarını açıkladı!   

Kısa sürede çeşitli başarılara imzasını atmış olan başarılı antrenör Mert Pala; Yıldız Stallion takımının baş koçluğunu üstlenirken artık eş zamanlı olarak  Bahçeşehir Lions’un Special Teams Koordinatörlüğü ve Head Coach Asistanlığı pozisyonlarında da görev alacak. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir