Hard Knocks: Los Angeles Fragmanı Yayınlandı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

HBO’nun Hard Knocks: Los Angeles yapımının fragmanı yayınlandı!  

HBO’nun sevilen dizisi 18 kez Spor Emmy Ödülü’nün sahibi Hard Knocks’un Los Angeles bölümü çok yakında bizlerle olacak. 

HBO tarafından fragman ve yapımla ile ilgili yapılan açıklamalar dahilinde; Hard Knocks: Los Angeles’ın prömiyerlerinin 11 Ağustos tarihinde @HBO ve @HBOMAX platformlarında yayımlanacağı bildirildi.  

Hard Knocks: Los Angeles- Konusu 

Tarihte ilk kez gerçekleşen bir olaya tanıklık ettiğimiz bu yapımda; Los Angeles Rams ve Los Angeles Chargers takımlarının SoFi Stadyumu’nu paylaşan ortak antrenman kamplarının görüntülerini seyrediyoruz.  

Hard Knocks’un Los Angeles bölümünde seyirciler; Los Angeles Chargers’ın baş antrenörü Anthony Lynn ile Los Angeles Rams’ın baş antrenörü Sean McVay’in her iki tarafın oyuncuları ile olan etkileşimlerine ve oyuncuların yükselen yıldızlarına tanıklık edecekler.  

Önceki makaleLas Vegas Raiders, Henry Ruggs ile Anlaşma İmzaladı
Sonraki makaleNFLPA: 2020 Sezonu için Preseason İptal
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here