Green Bay Packers'tan Sosyal Adalet için $250.000 Bağış! | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Fibonacci Blue /CC-BY

Sosyal adalete yönelik büyük çalışmalardan biri yine Green Bay Packers  tarafından düzenlendi.  

Green Bay Packers, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; ırksal eşitliği ve sosyal adaleti desteklemek amacıyla kâr amacı gütmeyen kuruluşlara 250.000 dolar bağışlayacaklarını taahhüt etti.  

Green Bay Packers'tan Jacob Blake Açıklaması | Korumalı Futbol Türkiye
Photo BY Frankie Fouganthin / CC-BY-SA

Packers başkanı ve CEO’su Mark Murphy, konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada;  

“Oyuncularımız ve Packers organizasyonu, toplumlarımızdaki yaygın ırksal eşitsizlik ve sosyal adalet için üstüne düşeni yapmaya hazırdır. Eğitime ve ekonomik fırsatlara erişimi yaratmak, geliştirmek ve çocuklar, yetişkinler ve ailelerin büyüyüp gelişebileceği topluklar geliştirmek için her gün çalışan bu kâr amacı gütmeyen kuruluşlara katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.” sözlerini dile getirdi.

Irksal eşitliği ve sosyal adaleti desteklemek amacıyla toplamda 250.000 dolar hibe edilecek olan organizasyonlar; Building Our Future,  The Mary Lou & Arthur F. Mahone Fund, 100 Black Men of Madison INC., Urban League of Greater Madison Inc., Leaders Igniting Transformation  

Önceki makaleEli Apple Serbest Bırakıldı
Sonraki makaleKasey Crosby, Yeditepe Eagles Kadrosuna Geri Döndü!
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here