Green Bay Packers Jordan Love ile Anlaşma İmzalıyor

Green Bay Packers’ın çaylak oyuncusu Jordan Love, takımdaki yerini sağlamlaştırıyor! 

Geçtiğimiz saatlerde Green Bay Packers tarafından yapılan bir açıklamayla beraber,  Packers’ın 2020 NFL Draft’ta ki 1. round ve 26. Sıradan seçimi olan Jordan Love’un takımla bir çaylak anlaşması imzaladığı bildirildi.  

Yapılan açıklamalarda Green Bay Packers ve Jordan Love arasında yapılan çaylak anlaşmasının %100 garantiye sahip olduğu da detaylara eklendi. 

Jordan Love’a 12 milyon dolar değerinde bir anlaşma teklif etmiş olan Green Bay Packers aynı zamanda oyuncuya 6,5 milyon dolarlık bir imzalama bonusunu da sunuyor.  

Yapılan bu anlaşmayla beraber Jordan Love, aynı zamanda yüzde yüz garantili olan ilk çaylak anlaşmasının da sahipliği sıfatını üstlenmiş oluyor. 

Green Bay Packers ile ilgili Daha Fazla Haber 

Green Bay Packers Sosyal Adalet İçin 250 Bin Dolar Bağışlayacak 

Green Bay Packers Sosyal Adalet İçin $250 Bin Bağışlayacak | Korumalı Futbol Türkiye

Green Bay Packers, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile beraber ırkçılığa karşı olan savaşta finansal bir destek ile fark yaratarak yer alacağını bildirdi.   

Green Bay Packers, yapılan açıklamalar doğrultusunda;   

Irkçılık, polis vahşeti, baskı ve adaletsizliğe dikkat çekmek amacıyla takımın oyuncularıyla yaptığı ortak bir çalışma ile Wisconsin eyaleti içerisinde sosyal adalet ve ırksal eşitliği destekleyecek olan; 250.000 dolar değerinde bir bağış yapmak istediğini belirtti.   

Green Bay Packers, Aynı zamanda Twitter üzerinden, “Yeter. Değişim zamanı” adı altında; takımın oyuncularının çoğunu içeren bir video yayınladı.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir