Green Bay Packers, David Bakhtiari ile Sözleşmeyi Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By All-Pro Reels /CC-BY-SA

David Bakhtiari İçin Güzel Haber! 

7-2’lik bir skorla sezona devam eden Green Bay Packers, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklamada; takımın Offensive Tackle oyuncusu David Bakhtiari ile uzatma anlaşması imzaladıklarını duyurdu! 

Takım tarafından yapılan açıklamalar ve NFL Network’ten Ian Rapoport tarafından konuyla ilgili olarak yapılan raporlamalarda, Green Bay Packers ile Offensive Tackle oyuncusu David Bakhtiari arasında imzalanmış olan yeni uzatma anlaşmasının; 4 yıl süreli olmasının yanı sıra 105,5 milyon dolar değerinde olduğu, +30 milyon dolar imzalama bonusu ve +30 milyon dolar March Roster Bonusu içerdiği ve minimal 62,8 milyon dolar garantili olduğu bildirildi.  

David Bakhtiari – Kariyer ve İstatistikler 

David Bakhtiari - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Kyle Engman from Rice Lake, WI / CC-BY

2013 NFL Draft’ının 4. round ve 109. sırasından Green Bay Packers tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Bakhtiari, Draft dönemi sonrasında Green Bay Packers ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

 Bu zamana kadar Green Bay Packers adına sahaya çıkmış olan  Offensive Tackle oyuncusu Bakhtiari, toplamdaki 8 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 1 Solo Tackles 

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra;  

  • 2018 NFL Top 100 (#91)  
  • 2019 NFL Top 100 (#43)  
  • 2018 First Team All-Pro  

Ödüllerini de elde etti ve 2016, 2019 Pro Bowl’ları da dahil olmak üzere toplam 111 maçta yer aldı. 

8 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 111 maçta yer almış olan Offensive Tackle oyuncusu Bakhtiari; bu 111 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleTampa Bay Buccaneers – Carolina Panthers Maçı Ertelendi
Sonraki makaleLamar Miller, Vikings Maçında Sahaya Çıkacak!
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here