Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri

Korumalı Futbol Türkiye, internet sitesi ve diğer sosyal mecralarda yaptığı yayınlarda kullanıcılarının gizliliğini ciddiyet çerçevesinde muhafaza eder. Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir.

Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri Neleri Kapsar

Kullanıcılarımızın tanınması ve ürün / hizmet kalitemizin arttırılması çerçevesinde gizlilik ilgileri; adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf ve sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşmaktadır. Bu bilgiler kamuya açık olmamakla beraber Korumalı Futbol Türkiye projesinin yönetmediği ve kontrolü altında olmayan başka bir yerde hiçbir neden altında kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Bilgi Toplama ve Toplanan Bilginin Kullanımı

Bu bilgiler, internet sitesine giriş yaptığınız, sunulan ürünü/hizmeti kullanmaya başladığınız anda toplanmış ve Kullanım Şartları (bkz) altında vurgulanmıştır.

Toplanan bilgiler, hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek ve sunulan hizmet kalitesini kullanıcı refahıyla doğru olanda arttırmak için kullanılır.

Bilgi Paylaşımı

Korumalı Futbol Türkiye, kullanıcıların özel isteğine bağlı olmadan hiçbir bilgiyi bizlere ürün ya da hizmet sunan 3. şahıslara kiralamaz, satmaz ya da paylaşmaz.

Korumalı Futbol Türkiye, Kullanım Şartları’nda (bkz) vurgulandığı üzere Cregal’e (bkz) bağlı bir proje olmakla beraber kullanıcılarından topladığı bilgileri Cregal’le dahi paylaşmamak adına bünyesinde saklı tutar.

Gizliliğinizin ve kullanıcı refahının 1. öncelik olarak tutulduğu bu projede söz konusu olacak bir bilgi taşınması durumunda kullanıcılar bu durumdan önce haberdar edilecektir.

Kullanıcı Gizlilik ve Güvenliği

Sitemizi ziyaret eden ya da düzenli olarak bizlerle birlikte olan kullanıcılarımızın gizliliği, çalışanlarımıza dahi kısıtlanmıştır ve sadece gerekli durumlarda gerekli yetkili personelin bilgileri erişimi mümkün kılınır.