Gardner Minshew Rezerv/Covid19 Listesine Girdi | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Gardner Minshew, Rezerv/Covid-19 listesine yerleştirildi.  

Jacksonville Jaguars, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın Quarterback oyuncusu olan Gardner Minshew’in Rezerv/Covid-19 listesine yerleştirildiğini bildirdi.  

Gardner MinshewJacksonville Jaguars’ın Rezerv/Covid-19 listesine aldığı üçüncü  Quarterback oyuncusu olmasının yanı sıra; geçtiğimiz saatlerde Detroit Lions  tarafından Rezerv/Covid-19 listesine alınan Matthew Stafford’dan sonra Rezerv/Covid-19 listesine yerleştirilmiş olan 2. starter Quarterback oyuncusu oldu.  

Gardner Minshew – Kariyer ve İstatistikler  

Gardner Minshew Rezerv/Covid19 Listesine Girdi | Korumalı Futbol Türkiye
U.S Air Force Photo By Senior Airman Christine Griffiths/Released

219 NFL Draft’ın 6. round ve 178. sırasından Jacksonville Jaguars tarafından seçilmiş olan Minshew, Jacksonville Jaguars’ta bu zamana kadar geçirmiş olduğu 1 sezonluk profesyonel futbol kariyerinde;  

 • 285 Passes Completed 
 • 470 Passes Attempted 
 • 3271 Passing Yards 
 • 21 Passing Touchdowns 
 • 6 Interceptions Thrown 
 • 33 times sacked 
 • 184  Sack Yards 
 • 67 Rushin Attempts 
 • 344 Rushing Yards 
 • 13 Fumbles 
 • 1 Fumbles Recovered 
 • -5 Fumbles Yards 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 14 maçta yer aldı. 

1 sezonluk profesyonel futbol kariyerinde yukarıda belirtildiği üzere 14 maçta yer almış olan oyuncu bu 14 maçın 12’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahalarda kendisini gösterdi.  

Rezerv / Covid-19 Listesi Nedir?    

Rezerv / Covid-19 listesi, yaptırmış olduğu covid-19 testi pozitif çıkan oyuncuların ve covid-19 testi pozitif çıkmış olan oyuncular ile yakın temas halinde olan / olmuş oyuncuların yer aldığı bir listedir.    

Bu isimlerin kayıt edilmesi ile takım içerisindeki ve lig bünyesindeki potansiyel covid-19 vakalarını tespit etmek için ortaya konulan bu sistemde takımlar; Rezerv/Covid-19 listesine yerleştirdikleri oyuncuları neden yerleştirdiklerini açıklamak zorunda değildir, uygulama bünyesinde böyle bir gereklilik kuralı bulunmaz.    

NLF ve NFLPA’nın ortaklaşa aldığı kararlar ile bu uygulama doğrultusunda kulüplerin kadro durumuna atıf yapmak dışında Rezerv/Covid-19 listesi içerisinde bulunan oyuncuların tıbbi durumları hakkında değerlendirme yapmaları ve yorum yapmaları yasaktır. Kulüpler, oyuncunun karantinada olup olmadığını veya covid-19 testinin pozitif/negatif olmadığını açıklayamayabilir.    

Önceki makaleDrew Brees Alışkanlıklarından Vazgeçiyor
Sonraki makaleBrian Winters Serbest Bırakıldı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here