Furkan Güven Bau Lions Kadrosuna Katıldı

Furkan Güven Bau Lions Kadrosuna Katıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Rights of Lion Logo Belongs to BAU Lions American Football Team

Bau Lions, Sağlık ve Fizyoterapi Departman Başı Pozisyonuna Furkan Güven’i Getirdi

Bahçeşehir Lions Football; Türkiye Korumalı Futbol ve Türkiye Ragbi milli takımlarında fizyoterapistlik görevi yapmakta olan Furkan Güven ‘i Sağlık ve Fizyoterapi Departman Başı (Head of Health and Physiotherapy) pozisyonunda görev yapmak üzere kadrosuna kattı.

Bu gelişme, uzun süredir durgun bir hava bulunan Türkiye Korumalı Futbol Ligi‘ne hareket kazandırmışken, Furkan Güven ise yeni görevine ilişkin olarak şu sözleri ifade etti;

“2021 sezonunda Bau Lions ailesinin sağlık departmanının başında olmak bir hayli gurur verici. Bu zamanlara gelmemde büyük pay sahibi olan Koç Rams ailesine teşekkürü bir borç bilirim. Yaşadığım tecrübelerimi Lions ailesi ile paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyorum.”

Fizyoterapist Furkan Güven – Kariyer

Kariyeri boyunca İTÜ Hornets ve Koç Rams takımlarında fizyoterapist ve sağlık departmanı başı gibi pozisyonlarda görev yapmış olan Güven, şu anda ise; Türkiye Korumalı Futbol ve Türkiye Ragbi milli takımlarında fizyoterapistlik; Bau Lions‘ta ise Sağlık ve Fizyoterapi Departman Başı (Head of Health and Physiotherapy) pozisyonunda görev yaparak kariyerine devam etmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.