Ezekiel Elliot 'dan Covid-19 Açıklaması | Korumalı Futbol Türkiye
Ezekiel Elliot

Ezekiel Elliot, geçtiğimiz hafta covid-19 testinin pozitif çıkmasından bu yana geçirdiği süreç ve şu anki sağlık durumu hakkında konuştu.  

Oyuncu; konu ile alakalı şu sözleri sarf etti.  

“Belirtiler hissettiğim bir ya da iki günüm olduğunu söyleyebilirim ancak o zaman bile çok kötü bir durum yoktu. Biraz nefes darlığı ve öksürük yaşadım ancak şu anda kendimi iyi hissettiğimi söyleyebilirim, normal hissediyorum.” 

“Şu anda hala çalışamam, birazcık beklemem gerek. Sadece bir hafta daha beklemek ve kendime daha fazla zaman ayırmaya karar verdim ancak kendimi iyi hissediyorum.”  

Ezekiel Elliot, yapmış olduğu bu açıklamayı Scotter Magruder ile Twitch konuşması esnasında dile getirdi. 

Geçtğimiz haftalarda NFL Network’ten Ian Rapoprt ve Tom Pelissero, yapmış oldukları bir haberle beraber Houston Texans ve Dallas Cowboys takımlarındaki birçok oyuncunun;  coronavirüs testinin pozitif çıktığını bildirmişti.  

Yapılan açıklamalar doğrultusunda coronavirüs testi çıkan oyuncular arasında NFL Pro Bowl Running Back oyuncusu Ezekiel Elliot’un da var olduğu dile getirmilişti  

Dallas Cowboys ise ilk evrelerde, Ezekiel’in sağlık durumu hakkında bir açıklama yapmayacaklarını söylemişti.

Kareem Jackson 'ın Covid-19 Testi Pozitif Çıktı | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights: Dustin Bradford | Getty Images This Photo Taken From IPTC Photo Metadata NFL Team Denver Broncos’s Cornerback player Kareem Jackson

Öyle ki Houston Texans ve Dallas Cowboys oyuncularının covid-19 testinin pozitif çıkmasıyla beraber; sırasıyla, Denver Broncos, San Fransisco 49ers ve  Tampa Bay Buccaneers takımlarından da bazı oyuncuların coronavirüs testinin pozitif çıktığına dair açıklamalar yapıldı.  

NFL Chief Medicial Officer Dr. Allen Sills konu hakkında;  

NFL, 2020 sezonunu planlandığı gibi oynamaya hazırlanırken gereken sağlık ortamının karşılanması doğrultusunda gerekli ayarlamaları yapacaktır.” 

Sözlerini dile getirdi.  

Önceki makaleArthur Blank Yardım Faaliyetlerine Devam Ediyor
Sonraki makale2020 Hall of Fame Maçı İptal Edildi
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here