Evan Engram Kendisini Geliştirmeye Odaklanıyor

Evan Engram ’ın odak noktası; “yeni bir anlaşma” değil. Kendisini geliştirmek!  

New York Giants’ın #88 numaralı Tight End oyuncusu Evan Engram; bugün yapmış olduğu bir açıklamada kendisinin yeni sezondaki odak noktası hakkında konuştu.  

“Eğitim kampında hücum ve diğer tüm farklı şeyler hakkında çalışacak çok şeyimiz var. Şu anda odak noktam her gün daha iyi bir hale gelmenin yollarını bulmak. Sezona hazırlanmaya çalışıyorum.” 

“Harika hissediyorum, çok mutlu bir sezon geçirdim. Rehabilitasyondan sonra kıçımı kaldırıp geri dönüyorum. Şu anda sadece dışarı çıkıyor ve takım için elimden gelen her şeyi yapıyorum.” 

“Çok fazla detaylı çalışmama izin verilmiyor, bu bir antrenör kuralı. Sadece orada takım arkadaşlarımla birlikteyim, etrafta iyilik yapıyor ve her gün daha iyi olmaya çalışıyorum.”  

“Bu, benim gözümde iyi bir hücum. (New York Giants, offense side hakkında), Gerçekten koç Garret, koç Kitchens ve hücum tarafında bulunan diğer koçlar ile çalışma fırsatı konusunda oldukça heyecanlıyım. Şu anda oldukça sıkı çalışıyoruz ve buna devam etmemiz gerekiyor. İyi şeylerin olması için çalışmaya devam etmelisiniz.”  

Evan Engram – Kariyer ve İstatistikler 

Evan Engram Kendisini Geliştirmeye Odaklanıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By KA Sports Photos /CC-BY-SA

2017 NFL Draft’ın 1. round ve 23. sırasından New York Giants tarafından seçilmiş olan Engram; New York Giants’ta bu zaman dek geçirmiş olduğu 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca; 

  •  247 Pass Targets 
  • 153 Receptions 
  • 1766 Receiving Yards 
  • 12 Receiving Touchdowns 
  • 7 Rushing Attempts 
  • 57 Rushing Yards 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 34 maçta yer aldı. 

3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu üzere 34 maçta yer almış olan Engram; bu 34 maçın 25’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir