Ed Oliver: Nasıl Tutuklandığımı Bilmiyorum | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Fox Sports / CC-BY

Mayıs ayında alkollü araba kullandığı gerekçesiyle tutuklanan Ed Oliver, bugün yapmış olduğu açıklamada tutuklanması hakkındaki duygu ve düşüncelerini aktardı. 

“Biliyor musun, eminim. Her şeyden 0.0’di (promil) Sisteminizde hiçbir şey olmadan nasıl tutuklandığınızdan emin değilim. Dürüst olmak gerekirse gerçekten nasıl tutuklandım bilmiyorum. Söyleyeceğim şeylerden biri de hayatın size oldukça hızlı vurabileceği, masum olsanız bile. Bir hiç uğruna hapse girebilirsiniz. Sadece yapmanız gerekeni yapmalısınız. Hapse girmen gerektiğini mi söylüyorlar? Hapse git, direnme ve git hapse. Dediğim gibi. Işık; tünelin sonunda. Hapse girmen gerektiğini mi söylediler? Tahmin et ne diyeceğim, gitmelisin. Bu doğru değil ancak öyle, 5 memurla birden savaşamazsın.” 

“Kendimi gerçekten doğru hissetmedim.  Hayatım boyunca düz bir çizgide yürümek ve hapse atılmak için bir tulum giydirilmek amacıyla çalışmadım. İşte böyle ihlal edilmiş hissediyorum.”  

Oyuncu ile ilgili Daha Fazla Haber 

Ed Oliver İsmini Temize Çıkardı 

Ed Oliver İsmini Temize Çıkardı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Buffalo Bills, bugün yapmış olduğu bir açıklamada Ed Oliver isminin temize çıktığını ve oyuncunun serbest kaldığını bildirdi.  

Takım, oyuncu hakkında yapmış oldukları açıklamada şu sözleri ifade etti;  

“Bugün Ed Oliver’ın hakkındaki karardan memnunuz. Offseason programı boyunca Ed ile çalıştık, çünkü yasal süreç bizim için bir öncelikti. Ed’in dürüstlüğünü ve bizimle olan iletişimi takdir ediyoruz.”  

“Bununla beraber Ed, artık tüm suçlamalardan arındırılmış olarak, artık dikkatini yaklaşmakta olan eğitim kampına ve 2020 sezonuna çevirebilir.”   

Önceki makaleTY Hilton: 2020, Colts ile Son Yılım Olabilir
Sonraki makaleMountain West Konferansı, Faaliyetlerini Erteledi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here