Ed Donatell, Covid-19'a Yakalandı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By .sanden. / CC-BY-SA

Denver Broncos Covid-19’dan kurtulamadı.  

Denver Broncos’un Running Back koçu Curtis Modkins’in 18 Ekim tarihinde covid-19 testinin pozitif çıkmasından sonra bugün; takımın bir diğer koçu olan Ed Donatell ‘de covid-19’a yakalandı.  

Denver Broncos, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; 2019 sezonunda bu yana takımda Defensive Coordinator pozisyonunu üstlenen Ed Donatell ‘in covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.  

Koç Donatell, maç gününde sahada olmayacak.

Önceki makaleAldrick Rosas, 4 Maç Ceza Aldı
Sonraki makaleRoundup: Gardner Minshew Texans Maçına Çıkacak Mı?
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here