Ed Donatell, Bradley Chubb, Bryce Callahan Hakkında Konuştu

Denver Broncos‘un savunma koordinatörü olan Ed Donatell bugün yaptığı bir açıklamada Bradley Chubb ve Bryce Callahan hakkında konuştu. 

Açıklaması esnasında takımın genel performansını da değerlendiren Ed Donatell, takım hakkında oldukça iyi sözler sarf etti.  

Ed DonatellBryce Callahan hakkında şu sözleri sarf etti. 

“Tıbbi alanda bakacak olursak, gitmeye hazır. Tam hızda koşuyor ve kampımızın başlayacağı zamanda bizimle beraber olacak, tamamen buna kendisini bağlamış.” 

Bryce Callahan hakkında tam yol ileri sözlerini sarf eden Ed Donatell, Bradley Chubb için de oldukça olumlu konuştu. 

Ed Donatell, Bradley Chubb, Bryce Callahan Hakkında Konuştu | Korumalı Futbol Türkiye

Denver Broncos’a gelmeden önce Chicago Bears’da yer alan Bryce Callahan, ayağını kırmıştı.  

Ed Donatell; Denver Broncos’a geçiş yaptığı bu süreç boyunca rehabilitasyon süreci içerisinde bulunan Bryce Callahan’ın iyileşmeye devam ettiğini söyledi. 

“Onu kasette koşarken gördük. O da tam hızda ve gitmeye hazır. Ondan gerçekten iyi bir yıl göreceksiniz.”  

“Çok iyi uyum sağlıyor, o her alanda iyidir. Hayatının her alanında çok sağlam ve tutarlı bir kişidir. Ok fazla becerisi ve yeteneği var. Uzun süre için harika bir Broncos oyuncusu olabilir ancak geçtiğimiz sezondaki sakatlıklarından dolayı onu yeteri kadar gözlemleyemedik.”  

Donatell; Bryce Callahan ve Bradley Chubb hakkında söylemek istediği sözleri sarf ettikten sonra onların bu sene oldukça iyi bir şekilde geri döneceğinden ve sezonu olumlu geçireceklerinden emin olduğunu söyledi. 

En sonunda ise donatell, offseason hakkında da konuşarak sözlerini noktaladı. 

“Oyuncularımız tarafından büyük bir katılım gerçekleşti. Çok eğlenceliydi. Onlara öğretmenin yeni yollarını aramalıydık ancak bu oldukça pozitif oldu.”  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir