Dwayne Johnson, XFL'i Satın Alabilir! | Korumalı Futbol Türkiye
Dwayne Jonhson and John Cena Photo By WWE Wrestlemania 28 - The Rock vs John Cena /CC-BY

XFL’in yeni sahibi Dwayne Johnson ve arkadaşları oluyor! 

Sporculuğuyla, karakteriyle, sözleriyle ve yapımlarıyla ekranlarda görmeye alıştığımız ve bizi kendisine hayran bırakan; Hollywood‘un aktörü Dwayne Johnson; arkadaşları ile birlikte XFL’i satın aldıklarını açıkladı. 

Efsane aktör Dwayne Johnson tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda; XFL’in ana şirketi Alpha Entertainment LLC’yi almak için 15 milyon dolar civarında bir teklif gerçekleştirildiği bildirildi.  

Bunun yanı sıra ise aktör ve eski WWE süperstarı olan Dwayne Johnson’a eşlik eden isimler ise ülkenin önde gelen girişimcilerinden Dany Garcia ve Gerry Cardinale oldu.  

Dwayne Johnson, konu hakkında yapmış olduğu açıklamalarda şu sözleri ifade etti;  

XFL’in satın alınması, yetenekli ortaklarım Dany GarciaGerry Cardinale ve benim için; derinliklere dayanan bir yatırım. -oyuna olan tutkum ve taraftarlarla her zaman ilgilenme arzum- Kendi elimle yaptığım her şey için gurur ve şükran duyarak, yapmış olduğum bu açıklamaları XFL’e uygulamayı planlıyorum. Ayrıca oyuncular, fanlar ve futbol sevgisine sahip olan herkes için oldukça özel bir şey yaratmayı dört gözle bekliyorum.”  

Dwayne Johnson, XFL'i Satın Alabilir! | Korumalı Futbol Türkiye
Dwayne Johnson Photo By Eva Rinaldi / CC-BY Photo At the Left By Josh Hallett / CC-BY-SA

XFL’in başkanı ve COO’su olan Jeffrey Pollack ise; Covid-19 pandemik salgını nedeniyle iflas ettiğini bildirmiş olan XFL’in bugün satın alınması ve tekrardan faaliyete dönmesi üzerine şu sözleri sarf etti;  

“Bugünkü sonuç için oldukça minnettarız. Bu satış sürecimiz; Hollywood ve lig için heyecan verici yeni bir bölüm. DwayneDany ve Gerry; rüya gibi bir sahip grubu. XFL; gelecek için olabilecek en iyi ellerde.”  

Sporcu, girişimci ve Hollywood’un efsane aktörü Dwayne “The Rock Johnson”: İş İnsanı, başarılı aktöre ve TGC kurucu CEO’su Dany Garcia ve Gerry Cardinale ile birlikte yeni bir XFL serüveni karşımızda olacak ancak;  

Sizce de XFL’in o sağlam maçlarını özlemedik mi?  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here