Dwayne Haskins, QB1 Oyuncusu Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Erik Drost /CC-BY

Yeni sezonun başlamasına günler kala takımlar kadrolarının başlangıç oyuncularını seçmeye başladı. Washington Football Team’in QB1 oyuncusu ise   Dwayne Haskins oldu.  

Washington Football Team’in Baş Koçu Ron Rivera, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile, takımın 1 sezonluk Quarterback oyuncusu olan Dwayne Haskins’in; yeni sezonda takımın QB1 oyuncusu olacağını duyurdu. 

Ron Rivera aldıkları karar hakkında, Washington Post’tan Nicki Jhabvala  aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada şu sözleri dile getirdi.  

Dwayne, ocak ayında konuştuğumuz her şeyi yaşadı.”  

Dwayne Haskins – Kariyer ve İstatistikler 

Dwayne Haskins - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by Erik Drost /CC-BY

2019 NFL Draft’ının 1. round ve 15. Sırasından Washington Football Team tarafından seçilmiş olan Quarterback oyuncusu Haskins, 9 Mayıs 2019’de Washington Football Team ile; 4 yıl süreli bir çaylak anlaşmasına imza atarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Bu zamana dek Washington Football Team adına sahaya çıkmış olan Quarterback oyuncusu Haskins, toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 119 Passes Completed 
  • 203 Passes Attempted 
  • 1365 Yards Gained By Passing 
  • 20 Rushing Attempts 
  • 101 Rushing Yards 
  • 2 Fumbles Recovered 
  • -10 Yards Receovered Fumbles Were Returned 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 9 maçta yer aldı.

Toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 9 maçta yer almış olan Quarterback oyuncusu Dwayne Haskins; bu 9 maçın 7’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleGayle Benson Takım Tesisine Geri Döndü
Sonraki makaleLeonard Fournette, Buccs ile Anlaşma İmzaladı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here