DT Trenton Thompson Serbest Bırakıldı

DT Trenton Thompson Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye
2019 10 05 Rider Game 75” by Blake Handley is licensed under CC BY 2.0 Generic License.

Defensive Lineman Kadrosunda Jonathan Woodard Giriyor, Trenton Thompson Çıkıyor

27 yaşındaki Defensive End oyuncusu Jonathan Woodard ile anlaşma imzalamış olan Saskatchewan Roughriders, bununla birlikte; 21 Nisan 2020’den bu yana kadroda olan 24 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Trenton Thompson‘ı serbest bıraktı.

Covid-19 Pandemik salgınının teşkil ettiği riskler çerçevesinde 2020 sezonunda forma giymemiş olmakla birlikte 31 Ağustos 2020 tarihinde sözleşmesinden çekilen ve 14 Ocak 2021’de yeniden kadroya dönmüş olan Thompson, Saskatchewan Roughriders ile yolun sonuna geldi.

(Defensive Tackle) Trenton Thompson – Kariyer ve İstatistikler

2018 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan Defensive Tackle oyuncusu Thompson, Draft dönemi sonrasında Cleveland Browns ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Thompson, profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadar geçen 3 yıllık süreç boyunca NFL’de 1, AAF’de 2, XFL’de 2 ve CFL’de de 2 olmak üzere 7 takımın -Cleveland Browns*, Arizona Hotshots, Washington Valor, Edmonton*, Houston Roughnecks*, Team 9*, Saskatchewan Roughriders*- kadrosunda yer aldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir