Doug Pederson Virüs Kaptı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Philadelphia Eagles baş koçu Doug Pederson coronavirüse yakalandı. 

Philadelphia Eagles, bugün Twitter aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklama ile takımın baş koçu olan Doug Pederson’ın covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı. 

Takım tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamada şu sözler ifade edildi; 

“Bu akşam baş koç Doug Pederson’ın covid-19 testinin pozitif olduğuna dair bir doğrulama aldık. Pederson, asemptomatik ve şu anda iyi. Kendisi şu anda kendi kendini karantinaya almış durumda ve takımın sağlık görevlileri ile iletişim halinde. Organizasyon, NFL ve NFLPA tarafından belirlenen protokolleri takip ediyor. Durum, tesisimizde Doug Pederson ile yakın temasta bulunan kişilere bildirilmiştir. Ayrıca Tesise dönmeden önce günlük test prosedürlerine ve tüm protokollere uymaya devam edilecektir.” 

 NFL Network’ten Tom Pelissero tarafından yapılan raporlamalar doğrultusunda ise aynı şekilde Philadelpiha Eagles’ın yayınladığı resmi açıklamada olduğu gibi Eagles baş koçu  Doug Pederson’ın asemptomatik (belirti göstermeyen / geç gösteren) olduğu; takımın sanal toplantılarına liderlik etmeye devam edeceği bildirildi.  

Doug Pederson’ın yokluğunda ise, Pederson’ın yardımcısı olan Duce Staley’in; Pederson’ın yerine bakacağı ve eğitim kampının ilk aşamalarında işlerin toparlanması için gereken görevleri yerine getireceği açıklandı.  

Philadelphia Eagles ile ilgili Daha Fazla Haber 

Lane Johnson Koronavirüse Yakalandı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA Lane Johnson Photo By Keith Allison / CC-BY-SA

Lane Johnson Koronavirüse Yakalandı 

Philadelphia Eagles’ın Right Tackle oyuncusu olan Lane JohnsonTwitter aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklamada; yaptırmış olduğu covid-19 testinin sonucunun pozitif olduğunu açıkladı.  

Önceki makaleBrian Winters Serbest Bırakıldı
Sonraki makaleMichael Thomas Tekrardan Receptions Rekorunu Kırabilir Mi?
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here