Doug Pederson Virüs Kaptı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Philadelphia Eagles baş koçu Doug Pederson coronavirüse yakalandı. 

Philadelphia Eagles, bugün Twitter aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklama ile takımın baş koçu olan Doug Pederson’ın covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı. 

Takım tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamada şu sözler ifade edildi; 

“Bu akşam baş koç Doug Pederson’ın covid-19 testinin pozitif olduğuna dair bir doğrulama aldık. Pederson, asemptomatik ve şu anda iyi. Kendisi şu anda kendi kendini karantinaya almış durumda ve takımın sağlık görevlileri ile iletişim halinde. Organizasyon, NFL ve NFLPA tarafından belirlenen protokolleri takip ediyor. Durum, tesisimizde Doug Pederson ile yakın temasta bulunan kişilere bildirilmiştir. Ayrıca Tesise dönmeden önce günlük test prosedürlerine ve tüm protokollere uymaya devam edilecektir.” 

 NFL Network’ten Tom Pelissero tarafından yapılan raporlamalar doğrultusunda ise aynı şekilde Philadelpiha Eagles’ın yayınladığı resmi açıklamada olduğu gibi Eagles baş koçu  Doug Pederson’ın asemptomatik (belirti göstermeyen / geç gösteren) olduğu; takımın sanal toplantılarına liderlik etmeye devam edeceği bildirildi.  

Doug Pederson’ın yokluğunda ise, Pederson’ın yardımcısı olan Duce Staley’in; Pederson’ın yerine bakacağı ve eğitim kampının ilk aşamalarında işlerin toparlanması için gereken görevleri yerine getireceği açıklandı.  

Philadelphia Eagles ile ilgili Daha Fazla Haber 

Lane Johnson Koronavirüse Yakalandı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA Lane Johnson Photo By Keith Allison / CC-BY-SA

Lane Johnson Koronavirüse Yakalandı 

Philadelphia Eagles’ın Right Tackle oyuncusu olan Lane JohnsonTwitter aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklamada; yaptırmış olduğu covid-19 testinin sonucunun pozitif olduğunu açıkladı.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here