Donald Trump, Colin Kaepernick’i Destekliyor

Amerika Birleşik Devletleri başkanı Donald Trump bugün yaptığı bir açıklamada ulusal marş esnasında diz çöktüğü için NFL kariyeri sonlandırılan Colin Kaepernick hakkında konuştu.  

WJLA-TV aracılığıyla yapmış olduğu açıklama esnasında Trump; Colin Kaepernick’in NFL’e geri dönüşünü desteklediğini dile getirdi.  

“Eğer geri dönmeyi hak ediyorsa, dönmeli. Eğer oyun yeteneğine sahipse… Harika başladı ancak sonu çok iyi bitmedi. Çaylak yılında müthişti ve sanırım ikinci yılında da çok iyiydi. Ve daha sonra bir şey oldu.”  

Kendisine yöneltilen Colin Kaepernick’i destekler misiniz sorusuna ise Donald Trump;  

“Cevap şu ki kesinlikle yapardım. Diz çöküşünden bu yana onu tekrar görmek isterdim. Ama açıkçası iyi oynayabilmesi gerekiyor, eğer iyi oynayamazsa sanırım oldukça haksız.” 

Anthony Lynn: Colin Kaepernick kesinlikle Chargers'ın sistemine uyuyor | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights: Carmen Mandato | Getty Images This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

Colin Kaepernick Hakkında Daha Fazlası 

Anthony Lynn: Colin Kaepernick, Chargers’ın sistemine uyuyor 

Los Angeles Chargers koçu Anthony Lynn, bugün yaptığı bir açıklamada Colin Kaepernick hakkında konuştu.  

NFL Komisyon Üyesi Roger Goodell’ın Colin Kapeernick’in NFL’e geri dönmesi konusunda yapmış olduğu açıklamayla beraber Colin Kaepernick için NFL bünyesinde yeşil ışık verildi.   

Los Angeles Chargers koçu Anthony Lynn, ESPN aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada;   

“Colin ile konuşmadım, kariyerinin neresinde olduğunu veya ne yapmak istediğini bilmiyorum ama Colin Kaepernick kesinlikle çalışacağımız sistem için gerekli oyun kurucu tarzına uyuyor. Sahip olduğum 3 oyun kurucudan çok emin ve mutluyum ancak asla pistte bekleyen çok fazla insan olamaz.” Sözlerini dile getirdi. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir