Dexter Manley, Covid-19’dan Dolayı Hastaneye Kaldırıldı!

Washington Redskins‘in eski DE oyuncusu Dexter Manley, Covid-19 nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Washington Redskins‘in eski DE oyuncusu olan Dexter Manley‘nin coronavirüsden dolayı hastaneye kaldırıldığı açıklandı.

Oyuncunun kızı Dalis Manley‘in yaptığı açıklamaya göre eski de oyuncusu Dexter Manley, 2 Mayıs tarihinde yapılan coronavirüs testinin pozitif çıkmasından dolayı 38-40 derece sıcaklıklarda çalışıyordu.

Dalis Manley babasının böylesi sıcaklarda yaptığı çalışmalar üzerine; “Sadece korkmuş olduğunu düşünüyorum.” açıklamalarını yaptı.

Doktorlar tarafından aileye bildirilen duruma göre ise Dexter Manley‘in zatüre olduğu açıklandı.

Oyuncunun oğlu Dexter Manley II; “Daha da kötüleşmedi ama nefes almasından endişe ediyorlar.” sözlerini ifade etti.

1981 NFL Draft’ının 5. turunda 119. sıradan Washington Redskins tarafından seçilmiş olan ve takımı 2 Super Bowl şampiyonluğuna taşıyan oyuncu; 4 kez, temiz geçemediği ve başarısız olduğu uyuşturucu testleri sonucunda 12 Aralık 1991 tarihinde emekliye ayrılmak zorunda kaldı.

NFL tarafından ligden atılan ve hayat boyu engellenen oyuncu daha sonra 2 sene boyunca CFL (Kanada Futbol Ligi)’de oynamış ve 1995 yılında kokainden dolayı 4 sene boyunca hapse girerek futbol hayatını sona erdirmişti.

Ayrıca Dexter Manley, 2002 yılında yapılan Gelmiş Geçmiş En İyi 80 Redskins Oyuncusu listesine seçilmişti.

Eğer hala okumadıysanız “Coronavirüs, NFL Maçlarına Engel Olabilir Mi?” adlı yazımızı okuyarak NFL sözcüsü Brian McCarthy‘nin Coronavirüs hakkında yapmış olduğu açıklama hakkında bilgi edinebilirsiniz. Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir