Detroit Lions 'da Taraftarlara Kapılarını Kapattı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Mrmiscellanious /CC-BY

Geçtiğimiz saatlerde Denver Broncos’un; Empower Field’da 2020 sezonunun ilk iç saha maçı sıfatıyla yapacak oldukları Tennessee Titans (14 Eylül 2020 – Yeni Sezon 1. Hafta) karşılaşmasında taraftarlı ağırlamayacaklarını duyurmasıyla beraber bir haber de Detroit Lions ‘tan geldi.  

Detroit Lions, kısa süre önce yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; yeni sezonda Ford Field’da taraftar kabul etmeyeceklerini duyurdu. 

Takım başkanı Rod Wood, aldıkları kararla ilgili yaptığı açıklamada şu sözler ile ifade etti;  

“Ford Field’da, yeni düzenlenen oyun günü protokollerini uygulamak iiçin önemli ölçüde zaman ve kaynak harcadık. Taraftarlarımızı eyalet yönergeleri onaylandıktan sonra Lions maçlarında ağırlamaya hazırız.” 

“Oyuncularımızın, koçlarımızın ve personelimizin sağlık ve güvenliği- Covid-19 pandemisinin gerekliliklerini antrenman kampında karşılamak için NFL ve NFLPA’dan onay alan ilk takımlardan biri olmanın da gösterdiği gibi – 2020 sezon planlamasının tüm yönleri için odak noktası olmuştur. Stadyumumuzda taraftarlar için güvenli ve keyifli bir deneyim sağlayabileceğimize son derece güveniyoruz. 2020 sezonunda geri kalan 6 adet iç saha maçında, taraftarları ağırlama fırsatı bulacağımızı umuyoruz.” 

Almış olduğu kararla birlikte Detroit Lions; yeni sezonda süreli / süresiz olarak taraftar kabul etmeyeceğini açıklayan 9. NFL takımı oldu.  

Detroit Lions 'da Taraftarlara Kapılarını Kapattı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Mrmiscellanious /CC-BY

Yeni Sezonda Süreli / Süresiz Olarak Taraftarları Kabul Etmeyecek Olan Takımlar   

  • Washington Football Team  
  • New Orleans Saints  
  • Houston Texans  
  • Chicago Bears  
  • Tenessee Titans  
  • New England Patriots  
  • Seattle Seahawks  
  • Denver Broncos 
  • Detroit Lions 
Önceki makaleDenver Broncos, Taraftarlara Kapılarını Kapattı
Sonraki makaleKyle Fuller 2 Maç Ceza Aldı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here