RB Michael Warren II, Detroit Lions’a Katıldı

RB Michael Warren II, Detroit Lions'a Katıldı | Korumalı Futbol Türkiye
NCAA Football: Cincinnati Bearcats at UCLA Bruins, Sept 1, 2018, The Rose Bowl, Pasadena, CA.” by Steve Cheng, Bruin Report Online is licensed under CC BY-SA 2.0.

Detroit Lions, Running Back Oyuncusu Michael Warren II ile Anlaşma İmzaladı

2 Haziran 2021 tarihinde, 28 yaşındaki Defensive End oyuncusu John Atkins‘i feragat etmiş olan Detroit Lions, bununla birlikte bugün ise; daha önce, Philadelphia Eagles*, Carolina Panthers* ve Washington Football Team* kadrolarında yer almış olan, Cincinnati Bearcats çıkışlı 22 yaşındaki Running Back oyuncusu Michael Warren II‘la anlaşma imzaladı.

(Running Back) Michael Warren II – Kariyer ve İstatistikler

2020 NFL Draft‘inde Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan & Cincinnati Bearcats çıkışlı Running Back oyuncusu Warren II, 26 Nisan 2020 tarihinde Philadelphia Eagles ile anlaşarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 3 takımın -Philadelphia Eagles*, Carolina Panthers*, Washington Football Team*- kadrolarında yer almış olan Warren II, 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca 1 maçta forma giydi.

Running Back oyuncusu Michael Warren II; 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu maçta başlangıç oyuncusu olamadı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir