Deshaun Watson, Texans'la Uzun Süreli Bir Anlaşma İstiyor | Korumalı Futbol Türkiye

Deshaun Watson, bugün yaptığı bir açıklamda Houston Texans’la uzun süreli bir anlaşma yapmaya iyimser baktığını açıkladı. 

Houston TexansDeshaun Watson’ın 5. yıl seçeneğini kabul etmesinden sonra onu uzun bir süre boyunca kadroda bulundurmak istediğini açık ve net bir şekilde belirtmişti.  

Bugün Houston Chronicle’dan Aaron Wilson ile yapmış olduğu bir konuşmada Watson; Houston Texans ile uzun süreli bir anlaşma yapmak konusunda bazı açıklamalar yaptı.  

“Bu hepimiz için heyecan verici, sadece bunu zaman gösterecek. Ancak doğru yolda olduğundan emin olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. İşin bu yanını anlamaya çalışırken birçok oyun ve şampiyonluk da kazanıyor olacağız.”  

“Ve yeni silahlar evet, yeni silahlarımız var. Onlar için oldukça heyecan duyuyoruz. Özellikle geçtiğimiz birkaç yıl boyunca wide receiver kadrosunda yeteri kadar iyi değildik, bizim için birkaç adamın gelmesi için ve bu işi yapmamıza yardım edebilmesi için oldukça heycanlıyım. Bunu dört gözle bekliyorum” (Wide Receiver kadrosuna yeni dahil olan oyuncular hakkında) 

Deshaun Watson, Texans'la Uzun Süreli Bir Anlaşma İstiyor |Korumalı Futbol Türkiye
Deshaun Watson, Houston Texans

Ayrıca 5. yıl seçeneğinin kabul edilmesiyle beraber 2021 yılına kadar Houston Texans’da bulunacak olan Deshaun Watson, Houston Texans ile uzun süreli bir anlaşma yapmaya iyimser olduğunu ve bunun gerçekleşebileceğini de söyledi.  

NFL’in şu anda gözde olan oyun kurucuları; Patrick Mahomes ve Deshaun Watson ikilisinden hangisinin takımı ile uzun süreli bir anlaşma yaparak bulunduğu makamı sağlamlaştıracağı konusu ise hala gündemde önemli bir nokta olmaya devam ediyor.   

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here