Derrius Guice Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By AlexanderJonesi /CC-BY-SA

Washington Fooall Team; bugün yapmış olduğu bir açıklamada, geçtiğimiz günlerde aile içi şiddet suçlamasından dolayı tutuklanan Derrius Guice ‘i, serbest bıraktıklarını açıkladı.  

Loudoun Conty Şerif Ofisi tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda Guice’nin; 3 saldırı, bir darp ve bir mülke zarar verme suçuyla karşı karşıya olduğu ifade edildi.  

Washington Football Team, olay ile ilgili yapmış olduğu açıklamada oyuncunun serbest bırakılması üzerine şu sözleri ifade etti; 

“Perşembe günü, RB Derrius Guice’nin de yer aldığı olası bir aile içi şiddet olayı olduğunu öğrendik. Hemen Ulusal Futbol Ligi’ni uyardık ve bu süreçte onlarla çalışmaya devam ettik. Daha sonra Derrius ile görüştük. Bu öğleden sonra ise ilgili olayın bir defa değil birden çok sayıda olduğunu öğrendik. Bu suçlamaların incelenmesi ve takım içerisindeki tartışmaların ardından Derrius’u derhal serbest bırakmaya karar verdik.”  

Derrius Guice – Kariyer ve İstatistikler 

Derrius Guice Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By AlexanderJonesi /CC-BY-SA

2018 NFL Draft’ın 2. round ve 59. sırasından Washington Football Team tarafından seçilmiş olan Guice, takımla geçirdiği profesyonel futbol kariyerinin ilk dönemi olan 1 yıllık süreç boyunca;  

  • 42 Rushing Attempts 
  • 245 Receiving Yards 
  • 2 Rushing Touchdowns 
  • 9 Receptions 
  • 79 Receiving Yards 
  • 1 Receiving Touchdowns 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 5 maçta yer aldı. 

1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtildiği üzere toplamda 5 maçta yer almış olan oyuncu, bu 5 maçın 1’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleNigel Bradham, Saints ile Anlaşma İmzaladı
Sonraki makaleSaquon Barkley: “Yeni Bir Başlangıç”
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here