Deone Bucannon, Atlanta Falcons İle Anlaşma İmzalıyor

Deone Bucannon yakın zamanda bir Atlanta Falcons oyuncusu oluyor!

Bugün yapılan açıklamalara göre Deone Bucannon, Atlanta Falcons ile anlaşmayı kabul etti.

2020 sezonunda savunma kadrosuna çok yönlü oyuncuları dahil ederek savunmasında etkili değişiklikler yapacağını belirten Atlanta Falcons, Deone Buccannon‘ı kadrosuna dahil edeceğini bildirdi. Bucannon, artık bir Atlanta Falcons oyuncusu olarak sahalarda yer alacak.

Bucannon, 2014 NFL Draft‘ının 27. sırasında Arizona Cardinals tarafından seçildikten sonra NFL‘deki kariyerinin ilk 4 sezonunu burada geçirmişti.

Arizona Cardinals kariyerinden sonra Tampa Bay Buccaneers ile 13 Mart 2019 tarihinde bir senelik anlaşma imzalayan oyuncu, takımda çok kısa bir süre kalmış ve 9 Ekim 2019’da takım tarafından serbest bırakılmıştı.

Tampa Bay Buccaneers tarafından serbest bırakılan ve yeni bir ev arayışı içerisinde olan Deone Bucannon, 22 Ekim 2019 tarihinde New York Giants ile bir anlaşma imzalayarak Arizona Cardinals takımında oynadığı zamandaki savunma koordinatörü James Bettcher ile bir araya gelmişti.

Bucannon, kariyerindeki 5 sezonu farklı takımlarda geçirmesinin ardından bu tarihten itibaren kariyerine Atlanta Falcons takımında devam edecek.

Ancak akıllarda bir soru var; Bucannon, Atlanta Falcons‘un linebacker oyuncusu LaRoy Reynolds ile rekabet edebilecek yeteneğe sahip mi?

Geçmiş kariyerinde kendisi için uygun bir yer bulamayan oyuncu, yapılan yorumlara göre belki de Atlanta Falcons takımında kariyerinin en parlak dönemlerinden birini geçirecek olabilir.

Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here