Denver Broncos, Taraftarlara Kapılarını Kapattı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By .sanden. / CC-BY-SA

Geçtiğimiz günlerde yeni sezonda CenturyLink Field’a taraftar kabul etmeyeceğini açıklayan Seattle Seahawkstan sonra Denver Broncos ‘ta kapılarını taraftarlarına kapattı. 

Denver Broncos, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile;  Empower Field’da 2020 sezonunun ilk iç saha maçı sıfatıyla yapacak oldukları  Tennessee Titans (14 Eylül 2020 – Yeni Sezon 1. Hafta) karşılaşmasında taraftarlı ağırlamayacaklarını duyurdu. 

Takım yönetimi tarafından alınan karar, tekrardan takım yönetimi tarafından yapılan açıklama ile kamuoyuna şu sözler ile aktarıldı;  

“Devletle iş birliği içerisinde ve güvenlik faktörü öncelikli tutularak; Mile High’daki Empower Field’da Tenessee Titans karşısında yapacağımız iç saha açılış maçımızda taraftarlar olmadan oynanmasına karar verdik. Broncos hayranlarının bu yıl- bu kadar zorlu koşullara rağmen- gösterdiği sadakat ve coşku için minnettarız. Ancak şu anda topluluğumuz için yapılması gereken şey bu.” 

“Organizasyonumuz, bu sezonun başlangıcından itibaren kademeleri olarak artan bir temelde sınırlı sayıda taraftarı ağırlayabileceğimiz konusunda umutlu. Katılımda dikkatli ve ölçülü bir yaklaşım belirlemek; Covid-19 pandemik salgını karşısındaki tüm güvenlik iyileştirmelerini değerlendirmemize ve düzenleyebilmemize olanak tanıyacak.” 

Almış olduğu kararla birlikte Denver Broncosyeni sezonda süreli / süresiz olarak taraftar kabul etmeyeceğini açıklayan 8. NFL takımı oldu.  

Denver Broncos, Taraftarlara Kapılarını Kapattı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeramey Jannene /CC-BY-SA

Yeni Sezonda Süreli / Süresiz Olarak Taraftarları Kabul Etmeyecek Olan Takımlar  

  • Washington Football Team 
  • New Orleans Saints 
  • Houston Texans 
  • Chicago Bears 
  • Tenessee Titans 
  • New England Patriots 
  • Seattle Seahawks 
  • Denver Broncos 
Önceki makaleJosh Mauro 5 Maç Ceza Aldı
Sonraki makaleDetroit Lions ‘da Taraftarlara Kapılarını Kapattı
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here