Denver Broncos, Taraftarlara Kapılarını Kapattı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By .sanden. / CC-BY-SA

Geçtiğimiz günlerde yeni sezonda CenturyLink Field’a taraftar kabul etmeyeceğini açıklayan Seattle Seahawkstan sonra Denver Broncos ‘ta kapılarını taraftarlarına kapattı. 

Denver Broncos, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile;  Empower Field’da 2020 sezonunun ilk iç saha maçı sıfatıyla yapacak oldukları  Tennessee Titans (14 Eylül 2020 – Yeni Sezon 1. Hafta) karşılaşmasında taraftarlı ağırlamayacaklarını duyurdu. 

Takım yönetimi tarafından alınan karar, tekrardan takım yönetimi tarafından yapılan açıklama ile kamuoyuna şu sözler ile aktarıldı;  

“Devletle iş birliği içerisinde ve güvenlik faktörü öncelikli tutularak; Mile High’daki Empower Field’da Tenessee Titans karşısında yapacağımız iç saha açılış maçımızda taraftarlar olmadan oynanmasına karar verdik. Broncos hayranlarının bu yıl- bu kadar zorlu koşullara rağmen- gösterdiği sadakat ve coşku için minnettarız. Ancak şu anda topluluğumuz için yapılması gereken şey bu.” 

“Organizasyonumuz, bu sezonun başlangıcından itibaren kademeleri olarak artan bir temelde sınırlı sayıda taraftarı ağırlayabileceğimiz konusunda umutlu. Katılımda dikkatli ve ölçülü bir yaklaşım belirlemek; Covid-19 pandemik salgını karşısındaki tüm güvenlik iyileştirmelerini değerlendirmemize ve düzenleyebilmemize olanak tanıyacak.” 

Almış olduğu kararla birlikte Denver Broncosyeni sezonda süreli / süresiz olarak taraftar kabul etmeyeceğini açıklayan 8. NFL takımı oldu.  

Denver Broncos, Taraftarlara Kapılarını Kapattı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeramey Jannene /CC-BY-SA

Yeni Sezonda Süreli / Süresiz Olarak Taraftarları Kabul Etmeyecek Olan Takımlar  

  • Washington Football Team 
  • New Orleans Saints 
  • Houston Texans 
  • Chicago Bears 
  • Tenessee Titans 
  • New England Patriots 
  • Seattle Seahawks 
  • Denver Broncos 
Önceki makaleJosh Mauro 5 Maç Ceza Aldı
Sonraki makaleDetroit Lions ‘da Taraftarlara Kapılarını Kapattı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here