Denver Broncos RB Koçu Curtis Modkins Covid-19’a Yakalandı

Denver Broncos RB Koçu Curtis Modkins Covid-19'a Yakalandı | Korumalı Futbol Türkiye
Denver Broncos” by KA Sports Photos is licensed under CC BY-SA 2.0. (Temsili Görseldir.)

Covid-19’un Jacksonville Jaguars’tan Sonraki Durağı Denver Broncos Oldu, Broncos’un RB Koçu Curtis Modkins Covid-19’a Yakalandı

Geçtiğimiz saatlerde Jacksonville Jaguars’ın bir antrenman takımı oyuncusunun covdi-19 testinin pozitif çıktığının, oyuncunun adı verilmemiş bir şekilde duyurulmasının ardından Denver Broncos ‘ta; yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte takımın Running Back koçu Curtis Modkins ‘in covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.  

Takım açıklaması; “Bu sabah erken saatlerde, Running Back koçu  Curtis Modkins’in covid-19 testinin pozitif çıktığını öğrendik. New England Patriots’a karşı oynanacak olan pazar günkü maçta New England’a giden takıma eşlik etmeyecek. Curtis Modkins şu anda evde kendini izole ediyor ve hiçbir belirti yaşamıyor. Yakın temasları değerlendirdik, gerekli testleri yaptık. (Pozitif covid-19 sonucu çıkmadı) NFL ve NFLPA uyarınca UCHealth Eğitim Merkezi’nde ek sağlık, güvenlik önlemleri ve protokolleri uyguladık. Broncos lig ofisi, NFL Baş sağlık Sorumlusu Dr. Allen Sills ve sağlık ekibi personeli ile düzenli iletişim halindedir. Takımımızın, rakiplerimizim ve topluluğumuzun güvenliğini sağlamak için gerekli tüm önlemleri alacağız.” 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir