Denver Broncos RB Koçu Curtis Modkins Covid-19’a Yakalandı

Covid-19’un Jacksonville Jaguars’tan sonraki durağı Denver Broncos oldu.  

Geçtiğimiz saatlerde Jacksonville Jaguars’ın bir antrenman takımı oyuncusunun covdi-19 testinin pozitif çıktığının, oyuncunun adı verilmemiş bir şekilde duyurulmasının ardından Denver Broncos ‘ta; yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte takımın Running Back koçu Curtis Modkins ‘in covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.  

Takım açıklaması; “Bu sabah erken saatlerde, Running Back koçu  Curtis Modkins’in covid-19 testinin pozitif çıktığını öğrendik. New England Patriots’a karşı oynanacak olan pazar günkü maçta New England’a giden takıma eşlik etmeyecek. Curtis Modkins şu anda evde kendini izole ediyor ve hiçbir belirti yaşamıyor. Yakın temasları değerlendirdik, gerekli testleri yaptık. (Pozitif covid-19 sonucu çıkmadı) NFL ve NFLPA uyarınca UCHealth Eğitim Merkezi’nde ek sağlık, güvenlik önlemleri ve protokolleri uyguladık. Broncos lig ofisi, NFL Baş sağlık Sorumlusu Dr. Allen Sills ve sağlık ekibi personeli ile düzenli iletişim halindedir. Takımımızın, rakiplerimizim ve topluluğumuzun güvenliğini sağlamak için gerekli tüm önlemleri alacağız.” 

Konuyla İlgili Haber 

Covid-19 Jacksonville Jaguars ‘a Da Sıçradı 

Jacksonville Jaguars İlk Covid-19 Vakasını Duyurdu | Korumalı Futbol Türkiye
Jacksonville Jaguars İlk Covid-19 Vakasını Duyurdu | Korumalı Futbol Türkiye

27 Eylül’den beri NFL’in başına bela olmuş olan Covid-19’un yeni adresi  Jacksonville Jaguars mı oluyor?   

Jacksonville Jaguars, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; antrenman takımlarındaki bir oyuncunun covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.   

Yapılan açıklamada gizlilik ilkeleri doğrultusundan covid-19 testi pozitif çıkan kişinin adı dillendirilmedi.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir