Broncos İdmanı Covid-19 Sebebiyle İptal Edildi | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Jeramey Jannene / CC-BY

Denver Broncos Bugün Antrenman İçin Sahaya Çıkamadı

4-6’lık bir skorla birlikte sezona devam eden Denver Broncos, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; bugünkü takım antrenmanının, kadrodaki yeni pozitif covid-19 vakaları sebebiyle iptal edildiğini duyurdu.

“Bir oyuncunun ve 2 personelin covdi-19 testinin sonuçlarının pozitif olduğu hakkında bilgilendirilmemizin ardından, Denver Broncos; ekibin güvenliğini göz önünde bulundurarak bugün UCHealth Training Center‘ı kapattı. Takım, bugünkü antrenmanı erteledi ve pazar günkü maça sanal toplantılarla uzaktan hazırlanmaya devam edecek. Tıp uzmanları ve ligin ofisi ile yakın bir şekilde çalışarak oyuncuların, antrenörlerin ve personelin refahını sağlamak için gerekli tüm adımları atacağız.”

Ekip, 29 Kasım Pazar günü New Orleans Saints’le karşılaşmaya hazırlanıyor.

Önceki makaleDeForest Buckner Covid-19’a Yakalandı
Sonraki makaleSam Darnold Sahalara Geri Dönüyor
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here