Denver Broncos 'ta Covid-19 Fırtınası | Korumalı Futbol Türkiye
John Elway Photo By Arnie Papp / CC-BY

Denver Broncos, Covid-19 Fırtınasına Mı Yakalandı?  

3-4’lük bir seriyle birlikte sahaya çıkmayı sürdüren Denver Broncos, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklamada; takımın genel müdürü John Elway ile CEO’su Joe Ellis’in covid-19 testlerinin pozitif çıktığını duyurdu.  

Denver Broncos; “Broncos başkanı ve CEO’su Joe Ellis ve Broncos Futbol Operasyonları Başkanı / Genel Müdürü John Elway ’e bu sabah, covid-19 testlerinin pozitif olduğu bilgisi verildi. Pazar sabaha %100 hissetmeyen Joe, semptomlarını derhal sağlık ekibimize bildirdi ve önlem olarak pazar günkü maçı evde izledi. Bu sabah covid-19 testi pozitif çıkmadan önce pazartesi günü evden çalışmaya devam etti.” 

“John, kısa sürede tıbbi personelimizin dikkatine sunduğu küçük semptomlar yaşadıktan sonra pazartesi sabahı derhal UCHealth Eğitim Merkezi’nden ayrıldı. Hafif semptomlar dışında hem Joe hem de John iyi gidiyor. Kendi kendilerine tecrit içinde evden çalışmaya devam edecekler. Sağlıkları gözetim altında tutulurken sanal toplantılara katılmaya devam edecekler.”  

“Ligle temas izleme verilerinin incelemesine dayanarak, bu vakaların bağımsız olarak takım tesislerinin dışından kaynaklandığına eminiz. Her biri için çok az yakın temas tespit edildi ve bu kişiler bilgilendirildi. Tesislerimiz seçim günü nedeniyle kapalı kalırken antrenörler önlem olarak oyun hazırlıklarını uzaktan yürütüyorlar. Kuruluşumuz, tüm kararları lige danışarak ve tıp uzmanlarının yönlendirmesine dayanarak NFL ile iletişim halinde kalacak.”  

Denver Broncos’ta geçtiğimiz haftalarda da Defensive Coordinator  Ed Donatell ve Running Back koçu Curtis Modkins, Covid-19’a yakalanmıştı.  

Önceki makaleGardner Minshew, Texans Maçına Çıkamayacak
Sonraki makaleAndy Dalton, Covid-19’a Yakalandı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here