John Elway ve Joe Ellis Covid-19’a Yakalandı

Denver Broncos, Covid-19 Fırtınasına Mı Yakalandı?  

3-4’lük bir seriyle birlikte sahaya çıkmayı sürdüren Denver Broncos, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklamada; takımın genel müdürü John Elway ile CEO’su Joe Ellis’in covid-19 testlerinin pozitif çıktığını duyurdu.  

Denver Broncos; “Broncos başkanı ve CEO’su Joe Ellis ve Broncos Futbol Operasyonları Başkanı / Genel Müdürü John Elway ’e bu sabah, covid-19 testlerinin pozitif olduğu bilgisi verildi. Pazar sabaha %100 hissetmeyen Joe, semptomlarını derhal sağlık ekibimize bildirdi ve önlem olarak pazar günkü maçı evde izledi. Bu sabah covid-19 testi pozitif çıkmadan önce pazartesi günü evden çalışmaya devam etti.” 

“John, kısa sürede tıbbi personelimizin dikkatine sunduğu küçük semptomlar yaşadıktan sonra pazartesi sabahı derhal UCHealth Eğitim Merkezi’nden ayrıldı. Hafif semptomlar dışında hem Joe hem de John iyi gidiyor. Kendi kendilerine tecrit içinde evden çalışmaya devam edecekler. Sağlıkları gözetim altında tutulurken sanal toplantılara katılmaya devam edecekler.”  

“Ligle temas izleme verilerinin incelemesine dayanarak, bu vakaların bağımsız olarak takım tesislerinin dışından kaynaklandığına eminiz. Her biri için çok az yakın temas tespit edildi ve bu kişiler bilgilendirildi. Tesislerimiz seçim günü nedeniyle kapalı kalırken antrenörler önlem olarak oyun hazırlıklarını uzaktan yürütüyorlar. Kuruluşumuz, tüm kararları lige danışarak ve tıp uzmanlarının yönlendirmesine dayanarak NFL ile iletişim halinde kalacak.”  

Denver Broncos’ta geçtiğimiz haftalarda da Defensive Coordinator  Ed Donatell ve Running Back koçu Curtis Modkins, Covid-19’a yakalanmıştı.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir