DeAndre Hopkins: “NFL’deki En İyi WR Olduğumu Biliyorum”

DeAndre Hopkins bugün yaptığı bir açıklamada NFL‘de ki en iyi Wide Receiver olduğunu söyledi.

Hiç şüphe olmadan NFL‘deki en iyi wide receiver oyuncularından bir olan DeAndre Hopkins, bugün Jalen & Jacoby Show‘a katıldığı esnada kendisinin NFL‘deki en iyi wide receiver oyuncusu olduğunu idia etti.

“Kesinlikle en iyi olduğumu düşünüyorum. Biliyorum evet, en iyisi benim.”

NFL‘deki en iyi wide receiver oyuncularının bir listesini yapacak olsak DeAndre Hopkins‘in yanı sıra Michael Thomas ve Julio Jones gibi isimlere de yer vermemiz gerekir ancak DeAndre Hopkins, bunun öyle olduğunu düşünmüyor.

“Mike benim adamım, (Michael Thomas, New Orleans Saints Wide Receiver) onu seviyorum. Julio Jones‘da öyle, Julio ile de antrenman yaptım. Bu adamlar kesinlikle bu pozisyonda oynamak içn kutsanmışlar. Birçok defa Pro Bowl’da oynadılar, ama ben bundan şikayet etmiyorum. Ben bahane yaratmam, oraya gidip çalışırım.

DeAndre Hopkins: "NFL'deki En İyi WR Olduğumu Biliyorum" | Korumalı Futbol Türkiye
DeAndre Hopkins, Houston Texans

Ayrıca bu sene Kyler Murray ile beraber oynayacak olan Hopkins, Kyler Murray hakkında da bazı açıklamlar yaptı.

“Gelecek zamanda benim oyun kurucum olacak, bu harika. Bir kimya inşa edebiliyoruz ve umarım bir oyun kurucu ile üç sezondan fazla oynayabilirim. Bunu henüz yaptığımı sanmıyorum bu yüzden sadece nasıl olduğumu görmek için heyacanlıyım, tutarlı bir oyun kurucu ile oynayabileceğim.”

DeAndre Hopkins, her ne kadar oldukça iyi bir wide receiver olsa da; kesinlikle en iyisi olduğunu söylemek maalesef imkansız.

Bu oldukça göreceli bir kavram, ancak bizim için Hopkins, tabii ki de en iyi wide receiver oyuncuları arasında yer alıyor.

Hopkins, bu senenin Mart ayında Houston Texans tarafından Arizona Cardinals‘e transfer edilmişti. Birçok spor yorumcusu ve gazeteci tarafından ise bu transfer, tarihin en kötü transferlerinden biri olarak değerlendirildi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir