Deandre Baker Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA Deandre Baker Photo By Tammy Anthony Baker, Photographer / CC-BY-SA

New York Giants, Deandre Baker ile yollarını ayırdı. 

New York Giants, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; geçtiğimiz aylarda silahlı soygunla suçlanan Cornerback oyuncusu  Deandre Baker’ı serbest bıraktıklarını duyurdu.  

Deandre Baker – Kariyer ve İstatistikler 

Deandre Baker - İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Tammy Anthony Baker, Photographer / CC-BY-SA

2019 NFL Draft’ın 1. round ve 30. sırasından New York Giants tarafından seçilmiş olan BakerDraft dönemi sonrasında New York Giants ile; detayları kamuoyuna aktarılmamış olan bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Bu zamana kadar New York Giants adına sahaya çıkmış olan Cornerback  oyuncusu Baker, toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 8 Passes Defended 
  • 48 Solo Tackles 
  • 13 Assist Tackels 
  • 2 Tackles for Loss 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 16 maçta yer aldı. 

1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu üzere 16 maçta yer almış olan Cornerback oyuncusu Baker; bu 16 maçın 15’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Oyuncu ile İlgili Daha Fazla Haber 

Deandre Baker, Miramar Polisine Teslim Oldu! 

Dün haklarında silahlı gasp suçundan arama emri çıkartılan Deandre Baker  ve Quinton Dunbar ikilisinden D. Baker,  Miramar Polis Departmanı‘na teslim oldu. 

Newyork Giants‘ın CB oyuncusu Baker, bu sabah Avukat Bradford  ile Miramar Polis Departmanı‘na gitti ve emniyet müdürlüğüne teslim edildi. 

Oyuncular, 13 mayıs’taki bir ev partisinde silah zoruyla yaklaşık 12.000$ nakit ve 61.100$ değerindeki değerli saatleri gasp ederek kayıplara karışmıştı. 

Önceki makaleRyan Fitzpatrick, QB1 Oyuncusu Oldu
Sonraki makaleDustin Colquitt, Steelers ile Anlaşma İmzaladı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here