David Montgomery 2-4 Hafta Sahalardan Uzak Kalabilir | Korumalı Futbol Türkiye

David Montgomery için kötü haber geldi!  

Geçtiğimiz günlerde bir takım antrenmanı esnasında kasıklarından şiddeti bilinmeyen bir şekilde yaralanan David Montgomery, sahalardan uzun bir süre uzak kalabilir. 

NFL Network’ten Ian Rapoport, bugün David Montgomery’nin sakatlığıyla ilgili olarak gerçekleştirdiği raporlamada; Chicago Bears hücumunun önemli oyuncularından biri olan David Montgomery’nin, sahalardan 2 ila 4 hafta arası uzak kalabileceğini ifade etti.  

Eğer işler plana uygun giderse; beklendiği gibi 2 ile 4 hafta sürecek olan rehabilitasyon süreci sonunda Running Back oyuncusu Montgomery; Chicago Bears’ın 13 Eylül tarihinde Detroit Lions ile gerçekleştireceği karşılaşmada sahaya çıkabilir.  

David Montgomery – Kariyer ve İstatistikler  

David Montgomery Sakatlandı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Bobak Ha’Eri / CC-By-SA-3.0

2019 NFL Draft’ın 3. round ve 73. Sırasından Chicago Bears tarafından seçilmiş olan oyuncu, 14 Haziran 2019 tarihinde Chicago Bears ile 4 yıl süreli bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.   

Bu zamana dek Chicago Bears adına sahaya çıkan Running Back oyuncusu, toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;   

  • 242 Rushing Attempts  
  • 889 Rushing Yards  
  • 6 Rushing Touchdowns   
  • 35 Pass Targets  
  • 25 Receptions  
  • 185 Receiving Yards  
  • 1 Receiving Touchdowns  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 16 maçta yer aldı.   

1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 16 maçta yer almış olan Montgomery; bu 16 maçın 8’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.   

Önceki makaleKalen Ballage Serbest Bırakıldı
Sonraki makaleMackensie Alexander, Kayıp Babasını Buldu!
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here