New Orleans Saints Koçundan Jared Cook Açıklaması

New Orleans Saints TE koçu olan David Campbell bugün Jared Cook hakkında açıklama yaptı.  

“Teke Tek Mücadelede Onu Savunacak Biri Yok.”

David Campbell, bugün The Times-Picayune aracılığıyla yaptığı konuşmada takımla ilk sezonunu geçirmiş olan Jared Cook’u ele aldı. 

“Jared Cook için tek limit gökyüzü. Onun yetenekleri gökyüzü seviyesinde.  O bir kâbus, bire bir mücadelede herhangi bir savunma oyuncusu için eşsiz bir kâbus. O adamı nasıl savunursunuz bilemiyorum. “ 

(Jon)Gruden onun içindeki yeteneği dışarı çıkarabilirdi ancak ne yapacağını bilmiyordu biz de aynı şeyi yapmaya çalışıyoruz. Ancak biz sadece onun bire bir mücadelede bir kâbus olduğunu biliyoruz, eşsiz bir kabus.”    

“Bu ligde onu teke tek mücadelelerde savunacak biri olmadığına eminim.” 

New Orleans Saints Koçundan Jared Cook Açıklaması | Korumalı Futbol Türkiye
Jared Cook, New Orleans Saints

Eğitim kampındaki sakatlanma sürecinden sonra Jared Cook’un New Orleans Saints’de geçirdiği ilk sezonu beklendiği kadar iyi olmamıştı. 

Birçok spor yorumcusuna göre Jared Cook’un New Orleans Saints’de geçirdiği ilk sezon “hayal kırıklığı” olarak nitelendirilmişti.  

Ancak iyi bir başlangıç yapamamış olmasının yanı sıra Jared Cook, azmi hızı ve mücadele yeteneğiyle beraber New Orleans Saints için gerekli olan bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştı.  

David Campbell ise yapmış olduğu bu açıklamalar ile Jared Cook’un bu sezonda kendisini kanıtlayacağını ve çok daha iyi olacağına inandığını belirtti.  

Ayrıca CampbellCook’un New Orleans Saints’teki kariyeri boyunca yaşamış olduğu sıkıntıların yanı sıra bu sezonun kendisini kanıtlaması için bir fırsat olduğuna da dikkat çekti.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir