Darrell Henderson Sahalara Dönmeye Hazır | Korumalı Futbol Türkiye
Los Angeles Rams running back Darrell Henderson, left, runs against the Denver Broncos during the first half of an NFL preseason football game Saturday, Aug. 24, 2019, in Los Angeles. (AP Photo/Mark J. Terrill)

Los Angeles Rams RB oyuncusu Darrell Henderson bugün The Rams Wire aracılığıyla, geleceği ve sakatlığı hakkında bazı açıklamalar yaptı.

Geçtiğimiz sezonu 4 receptions, 147 rushing yards, 58 return yards ve 37 receiving yards ile bitiren Henderson, 28 Aralık 2019’da sakatlık rezervine yerleştirilmişti.  

“Eğer Antrenman Yapsalardı Orada Olurdum.”

Darrell Henderson, 2019 sezonundan sonra geçirdiği ameliyat ve rehabilitasyon sürecinden sonra her geçen gün iyileşmeye devam ettiğini ve sahalara dönmeye hazır olduğunu söyledi. 

“Evet, şu anda iyiyim. Eğer şimdi antrenman yapabilselerdi orada olurdum. Sınır yok” 

Aynı zamanda Henderson, şu anda Los Angeles Rams’in takım tesisinde bulunduğunu; ve eğitim kampı başladığı zaman hazır olması gerektiğini bildiğine karşın kesinlikle hazır olacağını da açıkladı. 

“Şu anda Los Angeles Rams’in takım tesisindeyim. Buradayım çünkü sezon sonunda ameliyat geçirdim. Hala dışarıda dinleniyor ve günden güne iyileşiyorum. Çok iyi gidiyor, harika hissediyorum. Şu anda olukça iyi hareket ediyorum.”  

Darrell Henderson Sahalara Dönmeye Hazır | Korumalı Futbol Türkiye
Darrell Henderson- University Of Memphis

Henderson, bu offseason’a geri dönmeye şansının olmadığını ve rehabilitasyon için şu anda olması gerektiği yerde kalması gerektiğini söyledi.  

Ayrıca Henderson, Los Angeles Rams’in sanal offseason programı bittikten sonra bir haftalığına eve gideceğini ancak zamanı geldiğinde “Yüzde 100 olarak geri döneceğinden emin olmaya” odaklandığını söyledi.  

Geçirdiği rehabilitasyon sürecinden sonra Darrell Henderson, Los Angeles Rams’deki ikinci sezonunda takımın başlangıç oyuncularından biri olmak için rekabet edecek.  

Bu sezonda başlangıç oyuncusu olabilmesi için Darrell’ın rakipleri Malcolm Brown ve Cam Akers oluyor, ancak Henderson; patlayıcılığı ve atikliği sayesinde 2020’de kendini gösterme şansını yakalayabilir.  

Önceki makaleThomas Davis: NFL Oyuncuları Değişim Getiriyor
Sonraki makaleNew Orleans Saints Koçundan Jared Cook Açıklaması
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here