Darius Jackson Serbest Bırakıldı

Indianapolis Colts, Darius Jackson ile Yollarını Ayırdı

7-4’lük bir skor serisi çerçevesinde sezondaki iyi sıralamasını korumaya devam eden Indianapolis Colts, geçtiğimiz son saat içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; antrenman kadrosunun Running Back oyuncusu olan Darius Jackson ‘ı serbest bıraktıklarını duyurdu.

İlk defa 20 Eylül 2019 tarihinde Indianapolis Colts ile tanışan Running Back oyuncusu Jones, 4 gün sonra serbest bırakılmış; 2 ay sonra tekrar Colts ile anlaşma imzalamış; 1 ay sonra bir Reserve/Future anlaşması daha imzaladıktan sonra 2 Ağustos 2020 tarihinde feragat edilmiş; 1 ay sonra takımla antrenman kadrosu için tekrar anlaşma imzalamış; 7 Kasım’da tekrar serbest bırakılmış ve 3 gün sonra tekrar antrenman kadrosu için bir anlaşma daha imzalamıştı.

(Ne düşündüğünüzü biliyoruz, yazarken bizim de beynimiz yandı.)

Darius Jackson – Kariyer ve İstatistikler

2016 NFL Draft‘ının 6. round ve 216. sırasından Dallas Cowboys tarafından seçilmiş olan Running Back oyuncusu Jackson, Draft dönemi sonrasında Dallas Cowboys ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 5 farklı takımın -Dallas Cowboys(x3), Cleveland Browns, Green Bay Packers, Indianapolis Colts (x2), Tampa Bay Buccaneers) kadrosunda bulunmuş olan Running Back oyuncusu Jackson, toplamdaki 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 6 Rushing Attempts
  • 16 Rushing Yards
  • Longest Rushing Attempt (4)
  • 1 Pass Target
  • 4 Kickoff Returns
  • 90 Yardage for Kickoffs Returned
  • Longest Kickoff Return (27)

İstatistiklerini elde etti ve 4 maçta yer aldı.

5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 4 maçta yer almış olan Darius Jackson; maalesef ki bu 4 maçın hiçbirinde başlangıç oyuncusu olamadı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir