Dallas Goedert Saldırıya Uğradı | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights: Winslow Townson | AP- Associated Press This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

Philadelphia Eagles‘ın TE oyuncusu Dallas Goedert, güney dakota restoranında çıkan bir tartışmada saldırıya uğradı. 

20 Haziran Cumartesi günü gerçekleşen olay hakkında ilk detaylar geçtiğimiz saatlerde yayınlandı.  

Polis tarafından yapılan açıklamalara göre olay cumartesi sabahı Aberdeen’de bulunan Zoo Bar’da meydana geldi. Haber ilk önce NJ.com tarafından yayımlandı.  

Biriyle yüz yüze bir itişme içerisinde bulunan Goedert, bir anda sol taraftan yüzüne indirilen darbe ile yere yığıldı. Olay yerine intikal eden polislerden sonra Goedert, sağlık görevlileri ile beraber Avera St. Lukes Hastanesi’ne götürüldü.  

Dallas Goedert Saldırıya Uğradı | Korumalı Futbol Türkiye

Godert konuyla alakalı yaptığı açıklamada ailesiyle beraber restoranda olduğunu söyledi.  

Zoo Bar’daki yetkili kişi konu hakkında yorum yapmayı reddettiğini bildirdi. Ancak hastaneden gelen bir isimsiz yorumla beraber oyuncunun durumunun şu anda iyi olduğu belirtildi.  

Oyuncunun takım arkadaşı Avonte Maddox, Twitter üzerinden konu hakkında bir paylaşım yaptı. 

“Orada olmadığım için şanslı(Goedert’ın tartıştığı adam/grup), kesinlikle bazı sorunlar olurdu.”  

Bugün itibariyle ise Dallas Goedert(25) polise verdiği ifadenin ardından serbest bırakıldı. Oyuncunun tartıştığı 29 yaşındaki Kyle Hadala ise tutuklandı ve suçlamasının “basit bir saldırı” olarak nitelendirildiği açıklandı.  

Mahkeme kararınca alınan kararla beraber konu hakkındaki ilk duruşmanın 10 Temmuz tarihinde olacağı belirtildi.  

Eyalet Avukatı Ernest Thompson’a göre oyuncuya yapılan saldırı ciddi bedensel zarara neden olmadığından dolayı Güney Dakota yasalarına göre bu suçlama “basit” olarak nitelendirildi. 

Önceki makaleNFL, Humanitarian of Year Ödülünü Kazandı
Sonraki makaleZac Taylor, Joe Burrow Hakkında Konuştu
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here