Dallas Cowboys'tan Mark Paul İçin Saygı Duruşu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By steven / CC-BY-SA

Markus Paul’un Anısına…

3-8’lik bir skorla birlikte sezona devam eden Dallas Cowboys, Thanksgiving günü maçı olan ve Türkiye Saatiyle 00:30’da başlangıç yapan, neticede ise 41-16’lık bir skor çerçevesinde Washington Football Team’in galibiyeti ile sona eren maç öncesinde; geçtiğimiz gün içerisinde vefat etmiş olan güç ve kondisyon koçları Markus Paul anısına maç öncesinde bir saygı duruşu gerçekleştirdi.

Maç esnasında bazı Cowboys oyuncularının, kasklarına Markus Paul’un anısını hatırlatan çıkartmalar yapıştırarak oynadıkları kameralara yansıdı.

Konuyla İlgili Haber

Markus Paul Hayata Gözlerini Yumdu

Markus Paul Hayata Gözlerini Yumdu | Korumalı Futbol Türkiye

Bir Efsane Daha Sahneden Aşağıya Adımını Attı

Dallas Cowboys’un Güç ve Kondisyon Koçu olan Markus Paul, acil bir durum nedeniyle hastaneye kaldırıldıktan bir süre sonra hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrıldı.

Dallas Cowboys, kariyeri boyunca birçok takımda bulunmuş ve deneyimini farklı kuşaktaki insanlara aktararak geleceğe büyük bir miras bırakmış olan eski Safety oyuncusu Markus Paul’un vefatı üzerine yapmış olduğu açıklamada şu sözleri ifade etti;

“Organizasyon, dualarını ve desteğini Paul ailesine uzatıyor; takım her zaman Markus’u, Cowboys Ailesi’nin değerli ve sevilen bir üyesi olarak şükran günü maçından önce tanıyacak ve hatırlayacaktır.”

Yapılan açıklamalarda Markus Paul ‘un ölüm sebebi ifade edilmedi.

O, Amerikan Futboluna damga vurmuş ve gerçek bir miras bırakmış olan sayılı kişiden biriydi. Onun mirasını yaşatacak ve ardında bıraktığı emekleri koruyacağız. Huzur içinde yatsın.   

Önceki makaleLamar Jackson Covid-19’a Yakalandı
Sonraki makaleDeForest Buckner Covid-19’a Yakalandı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here