Cowboys’tan Markus Paul İçin Saygı Duruşu

Markus Paul’un Anısına…

3-8’lik bir skorla birlikte sezona devam eden Dallas Cowboys, Thanksgiving günü maçı olan ve Türkiye Saatiyle 00:30’da başlangıç yapan, neticede ise 41-16’lık bir skor çerçevesinde Washington Football Team’in galibiyeti ile sona eren maç öncesinde; geçtiğimiz gün içerisinde vefat etmiş olan güç ve kondisyon koçları Markus Paul anısına maç öncesinde bir saygı duruşu gerçekleştirdi.

Maç esnasında bazı Cowboys oyuncularının, kasklarına Markus Paul’un anısını hatırlatan çıkartmalar yapıştırarak oynadıkları kameralara yansıdı.

Konuyla İlgili Haber

Markus Paul Hayata Gözlerini Yumdu

Markus Paul Hayata Gözlerini Yumdu | Korumalı Futbol Türkiye

Bir Efsane Daha Sahneden Aşağıya Adımını Attı

Dallas Cowboys’un Güç ve Kondisyon Koçu olan Markus Paul, acil bir durum nedeniyle hastaneye kaldırıldıktan bir süre sonra hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrıldı.

Dallas Cowboys, kariyeri boyunca birçok takımda bulunmuş ve deneyimini farklı kuşaktaki insanlara aktararak geleceğe büyük bir miras bırakmış olan eski Safety oyuncusu Markus Paul’un vefatı üzerine yapmış olduğu açıklamada şu sözleri ifade etti;

“Organizasyon, dualarını ve desteğini Paul ailesine uzatıyor; takım her zaman Markus’u, Cowboys Ailesi’nin değerli ve sevilen bir üyesi olarak şükran günü maçından önce tanıyacak ve hatırlayacaktır.”

Yapılan açıklamalarda Markus Paul ‘un ölüm sebebi ifade edilmedi.

O, Amerikan Futboluna damga vurmuş ve gerçek bir miras bırakmış olan sayılı kişiden biriydi. Onun mirasını yaşatacak ve ardında bıraktığı emekleri koruyacağız. Huzur içinde yatsın.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir