Cowboys'tan, Dak Prescott için Uzun Süreli Bir Anlaşma Teklifi | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Chris Hunkeler / CC-BY-SA

Dak Prescott, Dallas Cowboys’tan uzun süreli bir anlaşma teklifi alıyor!  

Dallas Cowboys, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın yıldız oyuncularından olan Prescott ile uzun süreli bir anlaşma için görüşme gerçekleştirdiklerini bildirdi.  

Dallas Cowboys, yaptığı açıklama ile Dak Prescott’a sundukları anlaşmanın süresinin;  Patrick Mahomes’in salı günü Kansas City Chiefs ile imzaladığı 10 yıllık anlaşma kadar olmasa bile Dak Prescott’un arzularından çok daha uzun olacağını dile getirdi. 

Yapılan açıklamanın sonucunda ise; Dallas Cowboys takımının, Prescott için sundukları uzun süreli anlaşmanın nasıl ilerleyeceğinin 15 Temmuz tarihinde belirleneceği bildirildi.  

Oyuncu ile İlgili Daha Fazla Haber 

Cowboys'tan, Dak Prescott için Uzun Süreli Bir Anlaşma Teklifi | Korumalı Futbol Türkiye
Dak Prescott Photo By Keith Allison Sports Photos / CC-BY-SA

Dak Prescott, Franchise Tag İmzaladı  

Geçtiğimiz sezonda çaylak senesini oynayan ve sezon boyunca 64 maçın hepsinde başlangıç oyuncusu olan Dak Prescott’un bir franchise tag ile Dallas Cowboys ile olan bağlarını daha da güçlendirmesi zaten bekleniyordu. 

Geçtiğimiz saatlerde resmi kaynaklardan yapılan açıklamalarla beraber oyuncunun  Dallas Cowboys ile 31,4 milyon değerinde bir franchise tag imzaladığı doğrulandı.   

NFL Research tarafından yapılan araştırmalara göre Dak Prescott; Dallas Cowboys’un 1993’ten bu yana franchise tag uyguladığı sekizinci oyuncu oldu. 

Önceki makaleBaltimore Ravens, M&T Bank’in Kapasitesini Azaltıyor
Sonraki makaleCam Newton, #1 Numaralı Patriots Oyuncusu Oldu
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here