Cordralle Patterson: Mitchell Trubisky Bambaşka Bir Oyuncu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Camrongood / CC-BY-SA

Chicago Bears‘ın Wide Receiver oyuncusu Cordralle Patterson, bugün yaptığı açıklamada Mitchell Trubisky hakkındaki düşüncelerini kamuoyuna aktardı. 

Wide Receiver oyuncusu Cordralle PattersonMitchell Trubisky’nin “yepyeni bir oyuncu” olduğunu ifade etti.  

“Aslında o bu yıl, tamamen yeni bir oyuncu gibi görünüyor. Bunu, onun gözlerinde ve her şeyinde görüyorum. İçinde o ateş var, oyun kurucularımızdan görmeye ihtiyacımız olan şey de bu. Onun ve Nick(Foles)’in neler yapabileceğini görmek beni heyecanlandırıyor.” 

Eddy Pineiro: Üzerimde "Baskı" Var | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Mike Morbeck / CC-BY-SA

“Bunun Son Senem Olduğunu Anlıyorum”

Mitchell Trubisky ise, Cordralle Patterson’ın kendisi hakkındaki cümlelerine karşı şu sözleri kullandı. 

“Benden ne istendiğini ve ne yapmam gerektiğini biliyorum. Sanırım, hücumda biraz daha avantaj ve biraz daha aciliyet duygusu getiriyorum. Şu anda ise oraya gidip harika kararlar vermeye, hücum için bir kıvılcım oluşturmaya çalışıyorum. Antrenmana harika enerji getirmeye devam edebileceğimizi ve oyun kurucu odasında çok destekleyici olabileceğimizi düşünüyorum. Rekabet olsun ya da olmasın bu hücumun daha iyi hale geldiğinden emin olmalıyız. Her gün ve her gün yapmaya çalıştığım tüm şey bu.” 

“Sadece işimi yapmaya çalışıyorum ve offseason’da mesleğim üzerinde çalıştığımı hissediyorum. Bunun kontratımın son yılı olduğunu anlıyorum. Geçen yıl kırıldığımı ve kendi beklentilerimi karşılayamadığımı anlıyorum. Hala burada harika olmaya çalışıyoruz ve bende bu avantajı sağlamaya çalışıyorum.” 

Takımın baş koçu Matt Nagy ise Mitchell Trubisky ve Cordralle Patterson’ın  yaptığı açıklamalar karşısındaki kendi düşüncelerini şu sözlerle kamuoyuna aktardı; 

“Şu anda yeterince pratik temsilcimiz yok, keşke yeterince sahip olduğumuzu söyleyebilseydim ancak bulunduğumuz konumda yeterli değil. Daha fazlasını görmemiz gerekiyor.” 

Önceki makaleDavid Njoku Uzun Süreli Bir Oyuncu Olmak İstiyor
Sonraki makaleNew England Patriots, 1 Ay Boyunca Taraftar Kabul Etmeyecek
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here