Colts, Ryan Kelly ile Kontratı Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall / CC-BY

Indianapolis Colts, Ryan Kelly ile olan kontratlarını 4 yıl daha uzattı! 

Indianapolis Colts, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın 4 sezonluk Center oyuncusu olan Ryan Kelly ile uzatma anlaşması imzaladıklarını duyurdu. 

Takım tarafından yapılan açıklamalar ve NFL Network’ten Ian Rapoport  tarafından yeni yapılan anlaşmaya yönelik hazırlanan raporlamalar doğrultusunda, Colts – Ryan Kelly arasında imzalanan yeni anlaşmanın; 4 yıl süreli olduğu ve 50 milyon dolar değerinde olduğu bildirildi.  

Yapılan uzatma anlaşmasının hemen ardından Center oyuncusu Kelly, duygularını şu sözler ile ifade etti;  

“Birçok insana bunu söylememiştim ancak başka bir yerde oynamayı asla istemedim. Burası evim, burası olmak istediğim yer.”  

Ryan Kelly – Kariyer ve İstatistikler 

Ryan Kelly - İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo BY Keith Allison / CC-BY-SA

2016 NFL Draft’ın 1. round ve 18. Sırasından Indianapolis Colts tarafından seçilmiş olan Center oyuncusu Kelly,  4 Mayıs 2016’da Indianapolis Colts ile; 4 yıl süreli, %100 garantili, 10,45 milyon dolar değerinde olan ve +5,80 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşmasına imzasını atarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar Indianapolis Colts adına sahaya çıkan Center oyuncusu, toplamdaki 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 1 Pass Targets 
  • 1 Receptions 
  • -4 Receiving Yards 

İstatistiklerini elde etti ve 2019 Pro Bowl’u da olmak üzere toplamda 51 maçta yer aldı. 

4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 51 maçta yer almış olan Center oyuncusu Kelly; bu 51 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleHa Ha Clinton-Dix Serbest Bırakıldı
Sonraki makaleAdrian Peterson Serbest Bırakıldı
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here