Colin Kaepernick, Tekrardan Madden NFL'de Yer Alacak | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Au Kirk /CC-BY

Colin Kaepernick, tekrardan Madden NFL içerisinde bir oyuncu olarak yer alacak. 

EA Sports, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile serbest QB oyuncusu Colin Kaepernick’in; taraftarların isteği üzerine 2016’dan bu yana ilk kez Madden NFL içerisinde olacağını duyurdu. 

Ekip, yeni gelişmeyi şu sözler ile dile getirdi;  

Colin Kaepernick, futboldaki en iyi serbest oyunculardan biri ve kalibreli bir Starter Quarterback. EA Sports ekibi ve milyonlarca Madden NFL hayranı onu oyunumuzda tekrar görmek istiyor. Madden NFL aracılığıyla Colin ile uzun bir ilişkimiz oldu ve geçmiş film müziği hatalarımız üzerinde çalıştık.” 

EA Sports deneyimlerimizin oyuncuların oluşturabileceği platformlar olduğunu bildiğimizden dolayı Madden NFL’i Colin’in konumunu ve yeteneğini yansıtan, onu bir Starter QB olarak değerlendiren ve hayranlarımıza futbolun geleceğine dair umutlarını ifade etme gücü veren bir yer alına getirmek istiyoruz. Bunu mümkün kılmak için Colin ile çalıştık ve bugün bunu sunmaktan heyecan duyuyoruz.” 

“Bugünden itibaren Madden NFL 21’de taraftarlar, Colin Kaepernick’i Franchise  modunda herhangi bir NFL takımının başına getirebilir ve Play Now’da onunla oynayabilir. Colin’i Madden NFL takımlarında görmeyi dört gözle bekliyoruz.” 

“Tekrardan Hoş geldin, Kap!”   

Oyuncu ile İlgili Daha Fazla Haber 

Sheila Ford Hamp, Colin Kaepernick’i Destekliyor

Sheila Ford Hamp, Colin Kaepernick'i Destekliyor | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Mrmiscellanious /CC-BY

Detroit Lions’un yeni sahibi olan Sheila Ford Hamp bir konferans esnasında; 

“Koçlarımız ve genel müdürümüz onu getirmenin iyi bir fikir olduğunu düşünürse, bunu tamamen destekleyeceğim.” Sözlerini kullanarak, 

2016’da milli marş esnasında polis vahşeti ve sosyal adaletsizliğe karşı bir eylem gerçekleştirmek adına diz çöktüğü için ligden uzaklaştırılan Colin Kaepernick’in Detroit Lions ile imzalaması olası olan bir anlaşmayı destekleyeceğini dile getirdi.   

Önceki makaleBrowns, Kareem Hunt ile Kontratı Uzattı
Sonraki makaleRams, Jalen Ramsey ile Kontratı Uzattı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here