Cleveland Browns Takım Tesislerini Açtı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By JonRidinger /CC-BY-SA

Cleveland Browns taraftarları için iyi haber geldi.  

Kasım ayının başından bu yana toplamda 2 oyuncusunu Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdiğini duyurmuş olan Browns, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takım tesislerini yeniden kullanıma açtıklarını duyurdu.  

“Temas takibi tamamlandıktan ve sıfır adet yüksek riskli yakın temas belirlendikten sonra bu öğleden sonra takım tesisimizi yeniden açtık. NFL-NFLPA  Intensive protokolünde kalıyoruz ve bu öğleden sonra saat 15:00’te bir uygulama oturumu yapacağız. 

Konuyla İlgili Haber 

Chris Hubbard, Reserve/Covid-19 Listesine Girdi | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By JonRidinger /CC-BY-SA Chris Hubbard Photo By Jeffrey Beall / CC-BY

Chris Hubbard, Reserve/Covid-19 Listesine Alındı 

Cleveland Browns, 1 Oyuncusunu Daha Reserve/Covid-19 Listesine Yerleştirdi.  

8 Kasım tarihinde Baker Mayfield’ı Reserve/Covid-19 listesine yerleştiren ve oyuncuyu geçtiğimiz gün aktif oyuncu kadrosuna dahil eden Cleveland Browns, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takımın Offensive Lineman oyuncusu olan Chris Hubbard ‘ı, Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdiklerini duyurdu.  

Önceki makaleNFL Special Teams Player of the Week | 9. Hafta
Sonraki makaleCorey Davis, Erkek Kardeşi Anısına Sahaya Çıktı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here