John Ross Cincinnati Bengals ile yollarını ayırabilir!
Aug 9, 2018; Cincinnati, OH, USA; Cincinnati Bengals wide receiver John Ross (15) catches a pass but is called out of bounds against Chicago Bears cornerback Doran Grant (35) in the first half at Paul Brown Stadium. Mandatory Credit: Aaron Doster-USA TODAY Sports

John Ross, Cincinnati Bengals ile yollarını ayırabilir!

Geçtiğimiz hafta Andy Dalton‘u serbest bırakan Cincinnati Bengals, John Ross için de parlak bir açıklama yapmadı.


NFL Network’ten Tom Pelissero‘nun yapmış olduğu bir habere göre Cincinnati Bengals, John Ross‘un beşinci yıl seçeneğini seçmeyeceğini açıkladı. İlk üç sezonunu sağlık sorunlarından dolayı şüpheli olarak geçiren John Ross‘un Cincinnati Bengals kadrosundaki geleceği meçhul durumda.

2019 Sezonu içerisinde çaylak sezonunun 3. senesini sağlık durumları nedeniyle 3 oyunla sınırlayan John Ross, ilk maçında 270 yard ile ilk iki yılındaki toplam 210 yardlık istatistiklerinden çok daha fazla bir performans gösterdi.

2 Ekim’de ilk dört maçında aktif olarak yer aldıktan sonra John Ross, omuz sakatlığı ve diğer sağlık sorunları nedeniyle oyun süresine ara vermek ve tedavi görmek zorunda kalmıştı. Sezonun 14. haftasında geri dönen ve son dört maça katılan oyuncu, sezonu toplamda 506 yard, 28 yakalama ve 3 sayı istatistikleri ile tamamlamış oldu.

Joe Burrow, Tee Higgins gibi oyuncuların NFL Draft içerisinde Cincinnati Bengals tarafından seçilmesinin üzerine takım içerisinde John Ross‘un yeri daha fazla sorgulanmaya başlamıştı. Ancak şu sıralar yapılan yorumlar üzerine söylemeliyiz ki bu oyuncuların gelişinin, John Ross’un takımdan ayrılmasına yol açma ihtimali pek de uzak gözükmüyor.

Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here