Chris Hubbard, Reserve/Covid-19 Listesine Girdi | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By JonRidinger /CC-BY-SA Chris Hubbard Photo By Jeffrey Beall / CC-BY

Cleveland Browns, 1 Oyuncusunu Daha Reserve/Covid-19 Listesine Yerleştirdi. 

8 Kasım tarihinde Baker Mayfield’ı Reserve/Covid-19 listesine yerleştiren ve oyuncuyu geçtiğimiz gün aktif oyuncu kadrosuna dahil eden Cleveland Browns, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takımın Offensive Lineman oyuncusu olan Chris Hubbard ‘ı, Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdiklerini duyurdu. 

“Bu sabahın erken saatlerinde, Cleveland Browns bir oyuncunun covid-19 testinin pozitif olduğu konusunda bilgilendirildi.”

Chris Hubbard – Kariyer ve İstatistikler 

Chirs Hubbard - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall / CC-BY

2013 NFL Draft’ında Undrafted olarak kalmış olan  Guard/Offensive Tackle oyuncusu Hubbard, 27 Nisan 2013 tarihinde Pittsburgh Steelers ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar 2 farklı takım -Pittsburgh Steelers, Cleveland Browns- adına sahaya çıkmış olan Guard/Offensive Tackle oyuncusu Hubbard, toplamdaki 8 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca; 

  • 4 Times Fumbled 
  • 3 Solo Tackles 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 76 maçta yer aldı.  

Pittsburgh Steelers ve Cleveland Browns takımları adına sahaya çıkmış olduğu toplamdaki 8 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 76 maçta yer almış olan  Guard/Offensive Tackle oyuncusu Hubbbard; bu 76 maçın 47’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Konuyla İlgili Haber 

Baker Mayfield Sahalara Geri Döndü | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By JonRidinger /CC-BY-SA Baker Mayfield Photo By Erik Drost /CC-BY

Baker Mayfield Sahalara Geri Döndü 

 
Baker Mayfield için iyi haber geldi.  

Cleveland Browns, 8 Kasım tarihinde Reserve/Covid-19  listesine yerleştirmiş oldukları Quarterback oyuncusu Baker Mayfield’ı 4 günlük bir süreç sonucunda listeden çıkarttıklarını duyurdu. 

Önceki makaleCorey Davis, Erkek Kardeşi Anısına Sahaya Çıktı
Sonraki makale2021 NFLPA Collegiate Bowl İptal Edildi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here