Taco Charlton Kansas City Chiefs ile Anlaşma İmzalıyor

NFL Network‘den Tom Pelissero‘nun haberine göre Miami Dolphins tarafından perşembe günü serbest bırakılan Taco Charlton, Kansas City Chiefs ile anlaşma imzaladı.


2017 yılının NFL Draft sezonunun ilk turunda 28. sıradan Dallas Cowboys tarafından seçilen oyuncu, geçtiğimiz sezon Dallas Cowboys için iki maç yaptıktan sonra sağlık çizgisinde kalmıştı.


Kısa süre sonra Miami Dolphins‘te yer almaya başlayan Taco Charlton, 10 maçta yer almıştı. Aynı zamanda profesyonel olarak bugüne kadar ki en iyi istatistiklerini de aynı şekilde Miami Dolphins‘te ortaya koymuştu. Ancak 19 Eylül’de Taco Charlton, Miami Dolphins‘in kendisini feragat ettiğini iddia etmesi üzerine takımla birçok anlaşmazlık yaşamıştı.

Taco Charlton‘un yıllara göre kariyer derecelendirmesi ise şu şekilde;
->2017: 61,3
->2018: 64,3
->2019: 51,7

Geçtiğimiz sezon Miami Dolphins‘in son 4 maçından üçünde aktif olamayan Taco Charlton‘un takıma alışamadığı ve birçok anlaşmazlık yaşadığı zaten önceden belirtilmişti.
Taco Charlton‘un Kansas City Chiefs ile anlaşma imzalaması hem kendi kariyeri hem de Kansas City Chiefs için nasıl bir sonuca varacak, yeni sezonda oyuncu hakkında nasıl gelişmeler olacak şimdilik belirsiz.

Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here