Chiefs, Patrick Mahomes İle Olan Anlaşmasını Uzatabilir.

Kansas City Chiefs takımının CEO’su Clark Hunt, Patrick Mahomes için takımla olan sözleşmesininin uzatılmasını yazın değerlendirebileceklerini açıkladı.

2017 NFL Draft‘ının 10. sırasından The Buffalo Bills tarafından seçildikten sonra Kansas City Chiefs‘e, takımın birinci round ve üçüncü round seçimlerindeki oyuncular karşılığında transfer edilen Patrick Mahomes, ilk 3 sezonunu burada geçirmişti.

2019 Sezonunda Kansas City Chiefs takımının Super Bowl şampiyonluğu ile kariyerinin ilk Super Bowl şampiyonluğunu yaşayan Patrick Mahomes, takımdaki 3 sezonluk kariyerinde oldukça başarılı olmuş ve kendisini kanıtlamak için elinden geleni yapmıştı.

“Patrick’in Kariyeri Boyunca Bizimle Oynamasını İstiyoruz.”

Kansas City Chiefs CEO’su Clark Hunt, oyuncunun 2022 yılının yazına kadar serbest bir oyuncu pazarına girmesine izin vermeye niyetleri olmadığını belirtti.

Ayrıca Clark Hunt;
“Kendisi ömür boyu Kansas City Chiefs‘de oynamak istiyor, tabi biz de öyle. Kariyeri boyunca bizimle oynamasını istiyrouz ve bunun için çabalayacağız.” Sözleri ile oyuncuya ne kadar değer verdiklerini belirtti.

2018‘de MVP olarak NFL kariyerinin ilk dönemlerinde oldukça başarılı olan Patrick Mahomes, MVP Seçilen En Genç Oyuncu Ödülü‘nü almıştı.

Ayrıca Patrick, elde ettiği başarılar ile ligdeki tüm takımların ilgisini üzerine toplamış ve sezon boyunca oldukça iyi bir performans gösterek kendisini kanıtlamıştı.

Kansas City Chiefs, QB oyuncularını güvence altına almayı birinci önceliği olarak tutuyor.

Ayrıca hatırlarsanız bu ayın başlarında Taco Charlton ile anlaşma imzalayan Chiefs, bu sezona oldukça sağlam bir kadroyla giriş yapacaklarını da bildirmişti.

Bkz: (Chiefs, Taco Charlton İle Anlaşma İmzaladı)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here