Chiefs, Patrick Mahomes ile Olan Yeni Anlaşmalarını Kutluyor | Korumalı Futbol Türkiye

Geçtiğimiz günlerde Kansas City Chiefs, Super Blow LIV ve takımın yıldız oyuncusu  olan Patrick Mahomes ile olan sözleşmelerini uzatacak yeni bir sözleşmeye imza atmıştı.  

Kansas City ChiefsPatrick Mahomes ile imzaladığı bu anlaşmayı kutlamak için bir zoom toplantısı gerçekleştirdi.  

Kansas City Chiefs’in teknik direktörü Andy Reid, bu anlaşmayı kutlamak için yaptıkları faaliyette; en iyi gömleğini giydiğini açıkladı.  

Andy Reid, önümüzdeki 12 sezon boyunca (yaklaşık) Mahomes’i Kansas City’de tutacak olan bu anlaşma hakkında ise şu sözleri sarf etti. 

“Bu bir kazan-kazan. Bu hem oyuncu için hem de takım; organizasyon için bir kazanç. Bu y üzden mutlu bir adamım, bugünü kutlamak için en iyi Tommy Bahama’mı giydim. Bu büyük bir gün…” 

Chiefs, Patrick Mahomes ile 10 Yıllık Sözleşme İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye

Patrick Mahomes ise bu konuyu şu şekilde ifade etti. 

“Bu sözleşmeyi doğru bir biçimde yapmayı başardık. Kariyerim boyunca ilerledikçe işlerin doğru bir şekilde ele alınacağına güveniyorum. Kariyerime devam ederken birçok futbol maçı ile çok daha fazla şampiyonluk kazanacağız.”   

Kansas City Chiefs’de bu mirası inşa etmeye devam etmekten memnunum.” 

Ayrıca düzenlenen kutlamalar dahilinde Patrick Mahomes ile Kansas City Chiefs arasında imzalanan anlaşmanın bazı detayları da açıklandı. 

Takım ile olan anlaşmasını 10 sene daha uzatacak olan yeni bir anlaşmaya imza atmış olan Mahomes; bu anlaşma doğrultusunda 477 milyon dolar garantili ve potansiyelde 503 milyon dolarlık bir ödeme alacak.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here