Chase Young, Çaylak Anlaşması İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Keith Allison / CC- BY- SA Chase Young Photo By TigerNet.com / CC-BY-SA

Chase YoungWashginton Futbol Takımı kadrosunda yerini aldı!  

2020 NFL Draft’ın 1. round ve 2. sırasından Washington Futbol Takımı tarafından seçilmiş olan Chase Young, bugün takımla çaylak anlaşması imzaladı! 

“Zaman, mirasımı bırakma zamanı”

NFL Network tarafından yapılan açıklamalarda; oyuncunun imzalamış olduğu çaylak anlaşmasının 4 sene süreli ve 5. yıl seçeneğini de içeren bir anlaşma olduğu; anlaşmanın 34,56 milyon dolar değerinde olmasının yanı sıra aynı zamanda 22,697 milyon dolarlık bir imzalama bonusu içerdiği de bildirildi.  

Chase Young, Çaylak Anlaşması İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Chase Young Photo By TigerNet.com / CC-BY-SA

Chase Young – istatistikler 

Kolej futbolu hayatını Ohio State University’nin Ohio State Buckeyes Futbol takımında Defensive End oyuncusu olarak geçirmiş olan C. Young, 3 senelik kolej futbolu kariyeri boyunca;  

  • 68 Solo Tackles 
  • 30 Assist Tackles 
  • 8 Pass Defense  
  • 9 Fumbles Forced 

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra;  

  • 2019 Big Ten Defensive Player of the Year 
  • 2019 Bronko Nagurski Award 
  • 2019 Chuck Bednarik Award 
  • 2019 Consensus All-America 
  • 2019 Ted Hendricks Award 

Ödüllerini de elde ederek toplamda 34 maça çıktı.  

2019-2020 sezonu sonunda kolej futbolu kariyerine son vererek 2020 NFL Draft’a  katılan Young; 2020 NFL Draft’ın 1. round ve 2. sırasından Washington Futbol Takımı tarafından seçildi. 

Seçilmiş olduğu takım ile toplamda 57,25700 milyon dolar değerinde 4 yıl süreli ve 5. yıl seçeneğini de içeren bir çaylak anlaşması imzalamış olan Young, böylelikle profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Önceki makaleEd Oliver İsmini Temize Çıkardı
Sonraki makaleJerry Jeudy, Broncos ile Anlaşma İmzaladı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here